Łowcy Nieumarłych
Piramida nieopodal Irwina chatki, nie widziałeś pobliżu chatki Irwina i farmy dziwnej budowli? Trzeba znaleźć sposób aby się do niej dostać.
Odpowiedz
(03.10.2016, 16:08:18)Token napisał(a): Powiedz mi jedną rzecz - zamierzasz z każdym następnym zadaniem, bezzwłocznie przybiegać na forum?
Ja napisałem tu na forum właśnie dlatego że niewiem jak wejść do niej i pomyślałem że to nie ta i nadal niewiem co mam zrobić. Opcykałem że na niej jest przycisk i nic więcej. Przycisnąlem go i nic się nie działo.
Odpowiedz
Uderz kilofem w ognisko.
Odpowiedz
Po wpisaniu frazy ,,klucz nadzorcy" natknąłem się jedynie na post #100 i #101 z którego przeczytania dalej nic nie wiem, więc zanim wyjdę z kopalni i okażę się, że coś przegapiłem, zapytam czy ten klucz mogę wykorzystać w samej kopalni czy później? Bo kufry zamknięte za kratami były na wytrychy.
Odpowiedz
Była już o tym mowa. Ten klucz nie otwiera żadnej skrzyni w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie znajdę Dewastatora? Ponoć rozmowa z nim ma się odbyć od razu po przejściu do GD.
Odpowiedz
Cytat:Ponoć rozmowa z nim ma się odbyć od razu po przejściu do GD.

Nie wiem skąd takie info, ale jest błędne.
Wskazówka dialogowa i we wpisie mówi o czymś innym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wskazówki dialogowej niestey nie pamiętam, bo zatrzymało mnie po drodze kilka zadań, ale przypuszczam, że Florian wspominał o tym, że działa w ukryciu w zamku jako jeden z Paladynów.
Odpowiedz
Nie trudno wpaść na najemnika pracującego dla Paladynów.
Odpowiedz
(14.10.2016, 16:36:18)Kravis napisał(a): Florian wspominał o tym, że działa w ukryciu w zamku jako jeden z Paladynów.
Błąd.
Florian mówi:
//Powiem ci tylko, że służy Paladynom i nie jest jednym z nich.
Odpowiedz
Raczej trudno, szczególnie gdy przebywa w kopalni Fajetha. Tak czy siak wielkie dzięki za pomoc.
Token no i wszystko wyjaśniłeś. Gdybym zajął się tym zadaniem od razu po rozmowie z Florianem, to z pewnością nie zawracałbym Wam głowy tym pytaniem, ale przez nadmiar roboty w Khorinis łatwo było skierować ten wątek na drugi plan.
Odpowiedz
Mam probem z przeklętym nadzorcą , jestem w jaskini gdzie on przebywa lecz jest nieśmiertelny , przeszukałem cala jaskinie i znalazłem 3 dźwignie,tarcze i gałąź
Odpowiedz
Po prostu za słaby oręż masz jak mniemam.
Odpowiedz
szpon Beriara mam

dobra , nieważne . Tylko z pioruna mu bije
Odpowiedz
Ja zabiłem nadzorcę z łuku wygnania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości