Łowcy Nieumarłych
(26.10.2016, 16:16:31)bak6 napisał(a): Ja zabiłem nadzorcę z łuku wygnania.

Ja to samo. Najlepsza opcja. Ogólnie ten łuk jest mega przydatny i to na każdą klasę postaci, bo 40 zręki, to z amuletami i pierścieniami można luźno wyciągnąć w połowie pierwszego rozdziału, a łuk jest niezawodny przy walce z nieumarłymi i bardzo przydatny do niektórych misji, szczególnie związanych z Łowcami Nieumarłych, gdzie grubo ponad połowa głównych przeciwników schodzi na 2-3 hity.
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem związanym z piramidą. Otóż ta przeciwko chaty Irwina tam niżej w dolinie znalazłem dziwny budynek. Uderzyłem kilofem w ognisko, nastepnie zabiłem maga szkieleta co tam był i po uzyciu dzwigni opuściły mi się schody drewniane. Wszedłem na górę, wcisnąłem jakiś przełącznik i nic. Co robić ?
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden przełącznik.Znajduje się on na zewnątrz piramidy :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
mam nadzieje że to jest ten odpowiedni dział zadanie nadzorca gdzie znajde klucz do kopani gram mysliwym I rozdział
Odpowiedz
Klucz dostaniesz dopiero w R3
jest natomiast inna droga , niemożliwa do przejścia w R1 , tak więc to zadanie można zrobić dopiero w R2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co trzeba wykonać w zadaniu 'Złodziej Księgi' żeby zniknęło ono z dziennika?Byłem u Groma a później tylko pogadałem z tym typkiem co siedział u Dextera,zabiłem go i odzyskałem księge i tyle.A zadanie nie znika.Robiłem to zadanie jakiś czas temu,ale że teraz zajęłem się czyszczeniem dziennika to to pytanie mnie nurtuje.Wydaje mi się że mogłem coś pominąć albo jest to jakiś bug.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Z Gromem trzeba było pogadać jeszcze potem.
Odpowiedz
No tak najprostsze rozwiązania zawsze najtrudniejsze do odnaleznienia :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Pytanko takie mam, czy aby odnaleźć mistrza gildi, to musimy mieć R4? Obecnie zatrzymałem się na rozmowie z Henrym.
Odpowiedz
Zaiste, Henry potrzebuje rozdziału na przypomnienie sobie tego człowieka.
Odpowiedz
Tak, czyli jednak grog za bardzo pamięci nie poprawia:) Dzięki szacowny Arcymagu Ognia!
Odpowiedz
Czy Netbek przekazuje Beziowi Necronomicon w rozdziale III, czy później?
Odpowiedz
z tą księgą jest akcja w R III
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie ma wymogu rozdziału tak naprawde. Wymogiem jest wykonanie kolejnych zadań dla Jorgena.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ukończyłem wątek ŁN i tak mnie naszło czy może jest inne zakończenie jeżeli nie wykonamy pewnego zadania ze skrzyniami? Gildia z ciekawą fabułą i silnymi przeciwnikami, bez pewnego łuku ciężko by było...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości