Łowcy Nieumarłych
Cytat:czy może jest inne zakończenie jeżeli nie wykonamy pewnego zadania ze skrzyniami?

jest
Teregius po prostu nie będzie miał o czym z tobą rozmawiać Troll
paru zawodników na tym wpadło i wątku nie ukończyli po prostu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
hehe, w waszym Przeznaczeniu wykonywanie zadań to klucz do sukcesu
Swoją drogą to fajnie, że po załatwieniu sprawy oddajemy pewną laskę bo statystykami przewyższała chyba wszystko co można wykuć, kupić i zdobyć. No ale zawsze na pamiątkę fajne wdzianko dostajemy no i nowy tytuł zdobywamy:)
Odpowiedz
Czytałem wszystko dokładnie i nie mam pojęcia na czym robię błąd, że Jergan ginie i nie Tergerius nie chce ze mną rozmawiać więc powiedzcie mi na którym z zadań mam się dokładnie skupić i w jaki sposób?

Zacząłem myśleć żeby Acalemona (czy jak mu tam) zabić łukiem wygnania jeśli się da więc możecie mnie chociaż naprowadzić na to gdzie go można znaleźć :p wiem że nie dostanę dokładnej informacji więc chociaż obok czego np. farmy onara(celowo z małej xd) albo obok grobu Quahodrona
Odpowiedz
A czy przypadkiem twojego rozwiązania nie ma parę postów wyżej? Zrobiłeś zadanie ze skrzyniami?
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Nie wiem jak u Was, ale u mnie Pora Żniw. Co do zepsucia wątku ŁN, to prawie to sam zrobiłem. Mam taki zwyczaj, że rzeczy które uważam za niepotrzebne (listy, użyte klucze, bronie których nie używam, kosztowności) zamykam w wybranych skrzyniach (np w Khorinis w moim pokoju u Orlana), przez co kilka razy nie mogłem ruszyć dalej bo brakowało mi jakiegoś papierka/przedmiotu....
Odpowiedz
hej jak dostać się do kopalni w ktorej znajduje się nadzorca ? jestem w gn wszedłem do opuszczonej kopalni i znalazlem przejscie do doliny przodków, zgaduje że brakuje jakiejś części mechanizmu, mała podpowiedź gdzie ona się znajduje ?
Odpowiedz
poszukaj w kopalni, jest w skrzyni
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Szukałbym na twoim miejscu w górnych częściach kopalni, może wszedł po jakichś skrzyniach... :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(18.12.2016, 19:28:18)Jonxx napisał(a): Szukałbym na twoim miejscu w górnych częściach kopalni, może wszedł po jakichś skrzyniach... :)

dzieki znalazłem podpowiedź się przydała ;]
Odpowiedz
Elo nie mogę się dostać do tej jaskini/groty koło zamku , pomożecie ?
Odpowiedz
Pomożemy. Popływaj sobie trochę w rzeczce, pod mostem, powinieneś znaleźć wejście.
Odpowiedz
Dobra Token zrobiłem to... powiem tyle SZOK zmieniliście tylko miejsce wejścia do jaskini a ja już odpadłem .... Mam nowy problem .. to jest dramat obszukałem cały tfu wulkan, oczko na jeziorku, górę za Gestathem ,kopalnię pełzaczy, perfekcyjnie obeszłem cały wulkan a tej Harpi tam nie ma .... ?pomożecie ?
Odpowiedz
Nie obszedłeś wulkanu perfekcyjnie, bowiem pominąłeś jaskinię na spalonych ziemiach, gdzie chodzą sobie Jaszczuroczłeki i ogniste golemy. Pro tip: przy płotkach prowadzących na szczyt idź prosto zamiast w górę ścieżką.
Odpowiedz
Harpia jest koło wulkanu, a właściwie to pod nim. Dobrze się rozejrzyj, w pobliżu jest sporo jaszczuroludzi i ogniste golemy.
Odpowiedz
Yy jeśli chodzi ci o jaskinię na przeciwko klifu gdzie jest ognisty Golem i 7 jaszczuroludzi to byłem tam... pusto
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości