Łowcy Nieumarłych
Miejscówka prezentuje się tak:


Jeśli nie potrafisz znaleźć w niej upragnionej damy, to wczytaj zapis sprzed rozmowy z Jorgenem o Kusicielce, żeby nastąpił jej insert. Być może zapodziała się gdzieś w teksturach lub twój save płata figle.
Odpowiedz
Musiałem wczytać jeszcze sprzed zabicia tego paladyna ehh ... :/ no ale dobra działa to działa :)
Odpowiedz
Gdzie znajdę kufer przeklętego nadzorcy?
Odpowiedz
nie ma
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak otworzyć tą "piramidę" między farmą a chatą Irwina? Jeden przycisk już wcisnąłem ale drzwi nadal stoją zamknięte.
Odpowiedz
Przycisk na dachu ognisko w kominku pochodnia w środku i przycisk w ukrytym pomieszczeniu więcej nie ma teraz nawet nie zapytasz jak podnieść kratę ;)
Odpowiedz
Przychodzę z takim zapytaniem. Mianowicie ostatnio grałem we wakakcje i kompletnie zapomniałem gdzie jest Florian. Szukałem ale nic z tego. Ktoś coś?
Odpowiedz
Patroluje teren koszarów.
Odpowiedz
A jeśli masz na myśli gdzie znajduje się później, to jaskinia na drodze do latarni. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Który z nowicjuszy będzie mógł mi coś powiedzieć o księdze pt. Otchłań? Z Pedrem i Ulfem nie ma w tej kwestii żadnego dialogu.
Odpowiedz
To porozmawiaj z resztą nowicjuszy, aż tak dużo ich nie ma, no i wszyscy siedzą praktycznie w tym samym miejscu, więc nie trzeba dużo biegać.
Odpowiedz
Zrozumiałem mój błąd wiec jeszcze raz mógłby ktoś podpowiedzieć miejsce pobytu groma?
Odpowiedz
(22.01.2017, 10:54:18)maciek456 napisał(a): To porozmawiaj z resztą nowicjuszy, aż tak dużo ich nie ma, no i wszyscy siedzą praktycznie w tym samym miejscu, więc nie trzeba dużo biegać.

Nie mam jeszcze dostępu do klasztoru.
Odpowiedz
(22.01.2017, 11:43:13)nikosek123 napisał(a): Zrozumiałem mój błąd wiec jeszcze raz mógłby ktoś podpowiedzieć miejsce pobytu groma?

Grom jest koło kanionu trolli

(22.01.2017, 11:54:02)Zloksli napisał(a): Nie mam jeszcze dostępu do klasztoru.

To zaczekaj aż go zdobędziesz
Odpowiedz
W którym momencie się insertuje Pożeracz Dusz w Wieży Mgieł? Jak się dostaje misję, czy dopiero jak się odda Natalii smocze korzenie? Bo chyba mi się coś zjebało i się nie pojawił. Biegam w tych podziemiach i nigdzie go nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości