Łowcy Nieumarłych
Po oddaniu korzeni. Wczytywałeś?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Właśnie to zamierzałem zrobić, tylko nie wiedziałem czy wczytywać zapis przed rozmową z Natalią, czy jakiś starszy jeszcze za nim w ogóle dostałem tą misję. Zaraz wczytam i obadam.
Dobra, po wczytaniu zatrybiło. Dzięki.

Buahahahahah, zjebałem wątek Łowców Nieumarłych grając za drugim razem, kiedy za pierwszym go skończyłem. ROTFL Facepalm
W sumie nie mam pojęcia co spierniczyłem. Dokumenty wszystkie czytałem, zadanie z kluczami zrobione w pierwszym rozdziale. Hmm.. Zaraz będę rozkminiał co przegapiłem. xd

Ha! Jednak nie popsułem. :D
Po prostu zostawiłem masę przedmiotów w skrzyni u Xardasa w wieży, bo miałem tak zasrany ekwipunkek, że ciężko było w nim cokolwiek znaleźć. Zacząłem się teraz zastanawiać co mogłem spieprzyć i mnie jakoś naszło, że to może być przyczyna. Język Zabrałem wszystko co tam zostawiłem z powrotem i voila - jest dialog. :D
Już wiem, który przedmiot jest niezbędny, żeby Mistrz chciał z nami rozmawiać, bo wywalałem różne rzeczy na ziemię i patrzyłem czy trybi aż zadziałało. xD
Morał jest taki, żeby nie zostawiać nic w skrzyniach, tylko nosić wszystko przy sobie. Język

Dobra, przegadałem dialog i chodzi jednak o kilka przedmiotów. Ja akurat nie miałem jednego z nich. xD
Odpowiedz
Czy mógłbym prosić o kod na Edwina z GD? Próbowałem już raczej wszystkiego co sugerujecie na forum ale i tak się nie pojawia.
Odpowiedz
Powiedz dokładnie, w których miejscach go szukałeś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ale nie damy żadnego kodu na Edwina bo ten NPC pojawia się w insercie dialogowym i nie ma opcji removeNPC  w skryptach
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(22.02.2017, 11:10:02)Tituf napisał(a): Powiedz dokładnie, w których miejscach go szukałeś.

Po rozmowie z Łowcą Nieumarłych w GD udałem się tam gdzie raczej powinien być czyli w jaskini za wodospadem ale tam go nie było a z tego co widziałem na yt to powinien tam być.
Odpowiedz
(22.02.2017, 13:01:31)Szyszak012 napisał(a): udałem się tam gdzie raczej powinien być czyli w jaskini za wodospadem

Świadczy to o twoim bardzo nieuważnym graniu. Nie możesz kogoś znaleźć - od razu płacz, że zniknął. Nawet w dialogu z Jergenem masz wskazówkę, że Woda cię zaprowadzi do niego.
Sprawdź tu i powiedz, czy się skrypt naprawił  Troll  i pojawiła się postać.

„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Porozmawiałem z Natalią , oddałem jej 5 smoczych korzeni a Pożeracza wciąż nie ma ...
Odpowiedz
A gdzie go szukałeś?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Wiadomo że w wiezy mgieł . Powinien być w tunelach a go nie ma nigdzie i nie słychac tych odgłosów jego. Sprawdzałem na każdym zapisie i jest to samo . Ostatni wpis to , że Natalia jest bezpieczna. A Pożeracza nie ma...
Odpowiedz
Próbowałeś wczytywać przed oddaniem korzeni?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Wczytałem zapis nawet przed zabiciem Kusicielki . Xabiłem , pogadałem z Jergenem , poszedłem do Natalii , dałem jej korzenie , idę rozprawić się z Pożeraczem a on się nie pojawił ...
Odpowiedz
Bywało, że Pożeracz się nie pojawiał sporadycznie graczom, ale wczytanie jakiegokolwiek zapisu wcześniejszego zawsze pomagało. NA PEWNO przeszukałeś dokładnie Wieżę Mgieł?
Odpowiedz
znane są przypadki, że bestia pojawiła się na zewnątrz wieży - tam gdzie wejście od strony wody jest
to wskazywałoby na spore obciążenie przy insercie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przeszukałem dokładnie każdą odnogę tunelów , byłem również na samym końcu tj od strony morza. Niestety wygląda na to , że Pożeracz wziął urlop
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości