Łowcy Nieumarłych
Witam. Szybkie pytanie. Czy tego maga od księgi necronomicon co jest obok jakieś krypty w górniczej dolinie znajde w 3 dziale?
Odpowiedz
(20.04.2017, 13:45:14)Persidalll napisał(a): Witam. Szybkie pytanie. Czy tego maga od księgi necronomicon co jest obok jakieś krypty w górniczej dolinie znajde w 3 dziale?

Tak. Znajduje się on obok krypty gdzie szedłeś po kamień ogniskujący z Miltenem
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
(20.04.2017, 13:49:32)Jastrząb napisał(a):
(20.04.2017, 13:45:14)Persidalll napisał(a): Witam. Szybkie pytanie. Czy tego maga od księgi necronomicon co jest obok jakieś krypty w górniczej dolinie znajde w 3 dziale?

Tak. Znajduje się on obok krypty gdzie szedłeś po kamień ogniskujący z Miltenem
No nieee. Przeszukałem świątynie śniącego,  cmentarzysko orków , bagna nawet, a nie wpadłem na to ze o to miejsce chodzi xd . Dzięki :*
Odpowiedz
Czy zadanie ,,Przyczyny zła" jest mozliwe do wykonania w 2R?
Odpowiedz
Tylko jeśli grasz Magiem Ognia rzecz jasna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć w którym dziale i jak można było zdobyć energon? Jeśli się nie mylę do kontynuowania dialogu z mistrzem potrzeba srebrnego ostrza, czerwonego pierścienia, kostura , pazura porzeracza i enrtgonu którego nie mam :/ ( jestem w 5 dziale)
Odpowiedz
(27.06.2017, 19:51:14)Persidalll napisał(a): Witam. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć w którym dziale i jak można było zdobyć energon? Jeśli się nie mylę do kontynuowania dialogu z mistrzem potrzeba srebrnego ostrza, czerwonego pierścienia, kostura , pazura porzeracza i enrtgonu którego nie mam :/ ( jestem w 5 dziale)

By zdobyć te przedmioty należy wykonac zadanie "Kucze i Skrzynie", którego teraz chyba już nie wykonasz.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Właśnie myk jest taki że to zadanie wykonałem. Chciałem się dowiedzieć czy czegoś nie przeoczyłem. Prawdopodobnie sprzedałem energon jakiemuś handlarzowi. Nie pamiętasz może jaką miał teksture?
Odpowiedz
text[2] = "przypomina węgiel";
 text[3] = "choć nim nie jest";
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(27.06.2017, 20:02:17)Persidalll napisał(a): Właśnie myk jest taki że to zadanie wykonałem. Chciałem się dowiedzieć czy czegoś nie przeoczyłem. Prawdopodobnie sprzedałem energon jakiemuś handlarzowi. Nie pamiętasz może jaką miał teksture?

Z tego co pamiętam to taką samą jak czarna ruda :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Teraz pozostaje ci oblecieć wszystkich handlarzy i go znaleźć a na przyszłość taka rada, że nie sprzedawaj w okienku handlu niczego poza Broniami-bez-nazwy a jak chcesz sprzedawać więcej śmieci to polecam wybrać sobie jednego handlarza u którego będziesz upychał cały szrot i w razie czego łatwo to będziesz mógł odzyskać, ja w ten sposób odzyskałem pogrzebacz :> A Orlan aż zacierał ręce jak odsprzedawał mi go za 20x więcej
Odpowiedz
Mam II rozdział i zadanie Przyczyny Zła. Stanęło na tym, że Pyrokar kazał mi wykonać zadanie, jakie dawno temu zlecono Łowcom Nieumarłych ale nie znam szczegółów. Może Pyrokar mówił coś więcej a jeśli tak to miło by było jakby ktoś przypomniał o czym mówił, bo miałem długą przerwę w grze. Z Florianem nie mam żadnych dialogów.

Spis pozostałych zadań wygląda tak, jestem już u progu II rozdziału.

[Obrazek: xx5Jtze.png]
Odpowiedz
To chyba chodziło o to żeby zabić tego zombi-maga ognia, bodajże Walerian się nazywał. Mogę się mylić, więc jakby co wczytaj grę i przeanalizuj jeszcze raz dialog z Florianem i Pyrokarem.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
No ten dialog miałem kilkanscie godzin gry temu, bo zabrałem się za mniej ważne zadania i teraz zatrzymałem się na tym momencie. Nie wiem co mam zrobić i tego zombi maga też już nie pamiętam z poprzednich rozgrywek.
Odpowiedz
Jak dobrze pamiętam to idź do jaskini obok teleportu przy karczmie Orlana :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości