Łowcy Nieumarłych
napisz, jakie użyłeś
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.06.2020, 12:36:57)Tituf napisał(a): napisz, jakie użyłeś

dźwignia nad wejściem z GD, dźwignia koło takiego straganu, dźwignia z drewna, jedna na platformie(niedaleko tej przy straganie) i jedna na ścianie w jaskini z nadzorcą
Odpowiedz
Brakuje Ci dźwigni w postaci tarczy w chatce przy wyjściu do DP z kopalni
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
[Obrazek: 62WfzU1.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.06.2020, 14:39:01)Tituf napisał(a): [Obrazek: 62WfzU1.jpg]

dzięki bardzo
Odpowiedz
To jest normalne, że Przeklęty Nadzorca Kopalni jest niewrażliwy zarówno na zwój "Śmierć Ożywieńcom" jak i na strzały z Łuku Wygnania?
Odpowiedz
Na zwój to nie wiem, ale coś kojarzę, że z Łuku Wygnania, to był na 2-3 strzały.
Odpowiedz
(15.04.2021, 12:24:33)Hadar napisał(a): To jest normalne, że Przeklęty Nadzorca Kopalni jest niewrażliwy zarówno na zwój "Śmierć Ożywieńcom"

Tak. Właśnie sprawdziłem.

(15.04.2021, 12:24:33)Hadar napisał(a): jak i na strzały z Łuku Wygnania?

To już tak jak pisał Erwin nie. Pada na dwa strzały. Ewentualnie możliwe, że przy bardzo małej ilości zręczności na trzy.
Odpowiedz
To chyba znalazłem błąd w grze. Język Jeżeli rzucimy na Przeklętego Nadzorcę Kopalni czar Bryła Lodu to staje się niewrażliwy na strzały z Łuku Wygnania. Język Aczkolwiek nie rozumiem jakie jest fabularne uzasadnienie, że Przeklęty Nadzorca Kopalni jest niewrażliwy na czar Śmierć Ożywieńcom, jeżeli można go zabić za pomocą łuku Wygnania.
Odpowiedz
Cytat:Jeżeli rzucimy na Przeklętego Nadzorcę Kopalni czar Bryła Lodu to staje się niewrażliwy na strzały z Łuku Wygnania.

to błąd jest? wskaż mi jakikolwiek post lub info, że Strzała Wygnania działaw każdej konfiguracji ataku magią.


Cytat:Aczkolwiek nie rozumiem jakie jest fabularne uzasadnienie, że Przeklęty Nadzorca Kopalni jest niewrażliwy na czar Śmierć Ożywieńcom

Aczkolwiek nie ma to nic wspólnego z fabułą. Żadnego przeciwnika teoretycznie wrażliwego na ten czar nie można nim zabić , jeśli jego HP jest wyższe niż 999 (Przeklęty Nadzorca - 1500)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.04.2021, 16:01:30)Memorius napisał(a):
Cytat:Jeżeli rzucimy na Przeklętego Nadzorcę Kopalni czar Bryła Lodu to staje się niewrażliwy na strzały z Łuku Wygnania.

to błąd jest? wskaż mi jakikolwiek post lub info, że Strzała Wygnania działaw każdej konfiguracji ataku magią.

To tylko z poziomu chłopskiej logiki można się czepiać, wiadomo, że nikt takiego info nie znajdzie, ale skoro autorzy twierdzą, że tak ma być, to chyba nic więcej nie potrzeba. Choć ciekawość mnie zżera czy to kwestia zażyłości skryptowych, czy jakiejś głębszej ideii.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Nie, to raczej wynik takich a nie innych korelacji skryptowych i tylko, choć w pewnych sytuacjach i dla pewnych postaci były ustawiane bardzo specyficzne (i wynikające z logiki fabuły) warunki wrażliwości na dane typy zaklęć. Dotyczy to w szczególności mini bossów wątku Łowców Nieumarłych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.04.2021, 16:01:30)Memorius napisał(a): to błąd jest? wskaż mi jakikolwiek post lub info, że Strzała Wygnania działaw każdej konfiguracji ataku magią.

Napisałem chyba na wypadek jakby było jakieś fabularne uzasadnienie ku temu. Ale póki co nie spotkałem się z takim


(15.04.2021, 16:01:30)Memorius napisał(a): Aczkolwiek nie ma to nic wspólnego z fabułą. Żadnego przeciwnika teoretycznie wrażliwego na ten czar nie można nim zabić , jeśli jego HP jest wyższe niż 999 (Przeklęty Nadzorca - 1500)

Myślałem, że to działa na zasadzie, że jak nieumarły ma ponad 1000 HP, to trzeba go pacnąć dwa razy. Przynajmniej tak sugeruje opis zwoju, bo jest napisane "Obrażenia: 1000".

Co do zadania odnoście księgi "Otchłań" dotyczącej Żniwiarza - czy da się popchnąć to zadanie bez wstępu do Klasztoru w II akcie? Bo zagadałem do każdego nowicjusza i każdego maga jakiego mogłem i nikt nie miał opcji dialogowej.
Odpowiedz
Nie, jako że to zadanie jest dla wszystkich gildii takie samo, to dopiero od trzeciego rozdziału można je robić, bo tylko Mag Ognia ma wstęp do klasztoru przed trzecim rozdziałem.
Odpowiedz
Gdzie szukać Shrata tego co go Florian każe zabić wiem że w dzienniku jest podpowiedź ale szukam i znaleźć nie mogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości