Zwiadowcy
#16
I druga mała podpowiedź
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#17
Szukam sobie dźwigni w Opuszczonej Kopalni i w międzyczasie wszedłem do jej 'wnętrza', tego od strony GD. Gdy wyszedłem z powrotem do tej części w DP, to dźwignie, które już opuściłem, są znów u góry. To znaczy, że mam od początku wszystkie naciskać?
Odpowiedz
#18
Nie. To tylko kwestia animacji. Te, które już przełączyłeś, będą już traktowane jako użyte do końca gry.
Odpowiedz
#19
Czyli jak użyłem którejś dwa razy, to nie będzie tak, że nie zadziała?
Odpowiedz
#20
Jak dwa razy to nie działa. Wtedy trzeba trzy......... chyba Język
Odpowiedz
#21
Liczy się, żeby pociągnąć za wszystkie dźwignie, które się tam znajdują. Możesz zrobić to i kilkanaście razy a kraty i tak się otworzą, gdy pociągniesz za ostatnią, nieznaną jeszcze dźwignię.

Token, zawierz mi ;) Chyba nawet wiem, której jeszcze nie użyłeś, bo odseparowana jest lekko od pozostałych.
Odpowiedz
#22
Ok, wierzę. Tej w chacie użyłem i tej drewnianej użyłem  ;) Ale spokojnie, dopiero zacząłem się bawić z tym. Ważne, że raz użyte już działają.
Odpowiedz
#23
Nie ma znaczenia czy użyjesz dźwigni jeden raz, czy dwieście razy. Musisz użyć każdej minimum raz, żeby skrypt zadziałał.
Odpowiedz
#24
No dobra, którą mogłem przeoczyć? ;p
Odpowiedz
#25
Może to być dźwignia znajdująca się przy samym teleporcie do wnętrza kopalni od strony Doliny Przodków. Jako jedyna znajduje się przed kratami oddzielającymi bohatera od szalonych pełzaczy. Teraz już pewnie ją znajdziesz.
Odpowiedz
#26
Ja przeoczyłem jedną na rusztowaniu. Przejdź te same lokacje od drugiej strony. Ja trzy razy szedłem od tej samej i ostatnią dźwignię znalazłem dopiero jak poszedłem od tyłu tak jakby.
Odpowiedz
#27
Robie to ;p Ale z takich dziwnie ukrytych to jest
Odpowiedz
#28
Są też i na półkach skalnych, co byś musiał trochę poskakać.
Odpowiedz
#29
Ale bezpośrednio ze skał wychodzą?

Mam. Ta najbliżej skarbca Facepalm
Odpowiedz
#30
Rootzky, opisz których przełączników już użyłeś, bo każdy nie może znaleźć innego. xdd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości