Piraci
#1
Urny Tar trzeba oddać wszystkie razem? o.O
Ja myślałem, że to się pojedynczo przynosi.
Odpowiedz
#2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#3
Było mówione, że trzeba je przynosić trójkami? Jeśli tak, to przeoczyłem tą informację.
Odpowiedz
#4
nie robiłem tego, ale chyba tylko 3 szt są dobre i tyle trzeba mieć
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
A to nie chyba, bo podobno jest ich pięć. Tak czy siak było mówione, że Bezi nie jest w stanie rozpoznać, które są prawdzie, a które fałszywe i myślałem, że trzeba przynosić każdą z osobna i będą one oceniane na bieżąco. Z tego co mówisz, to wychodzi na to, że trzeba jednak przynieść wszystkie na raz
Odpowiedz
#6
I jeszcze wskazówka - pisma mówią, że na Khorinis jest ich trzy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#7
No dobra, rzeczywiście tak mówił, zapomniałem o tym. Ale to nie zmienia faktu, że trzeba przynieść wszystkie, bo nie wiadomo która jest prawdziwa, a która podrobiona.
Odpowiedz
#8
niekoniecznie , może się okazać że 3 akurat trafisz dobre i TYLKO te trzy masz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
Ale to jaki to ma sens logiczny? xd
Przecież ponoć nie wiemy, które są te dobre, a z tego co mówicie wynika, że możemy zakończyć zadanie mając właśnie trzy odpowiednie urny, bez znajdowania wszystkich (czyli w momencie kiedy nasz bohater nie ma jeszcze pewności, że posiada oryginały). A przynajmniej ja tak to rozumiem.
Odpowiedz
#10
Podpowiem, sprawdz w plecaku. Ja mam 3 urny jednego rodzaju i 2 drugiego, przejrzyj plecak :D
Odpowiedz
#11
Garrett WIE
to specjalny skrypt jaki wymyśliłem - mam nadzieję, że zadziała prawidłowo
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
Mam pytanie, czy Francisowi trzeba koniecznie zapłacić te 2tys. żeby dał klucz do chaty Grega? Pobić się go nie da, a w tej kopalni jego księgi nie było. Więc czy tej jego księgi nie ma w ogóle, czy jest gdzieś indziej w kanionie?
Odpowiedz
#13
Oczywiście, że Księga potrzebna do szantażowania Francisa JEST tam gdzie być powinna i tam gdzie była zawsze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
Urny Tar:
Odpowiedz
#15
Dzięki Dota sprawdzę jak tylko będę miał jak. Pamiętam ze nie odkopalem skarbu na plaży piratów i przy jednej z świątyń budowniczych bo najzwyczajniej w świecie nie mam tam krzyżyka do kopania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości