Czarne Jastrzębie
#1
Proszę o małą podpowiedź. Jestem w cj i dla cassi mam przynieść puchar od sędziego. Bez kradzieży kieszonkowej to zrobię. ?
Odpowiedz
#2
tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#3
Nie wiem jak zrobic zadanie dla Cassi zeby zawarla pokoj z moimi CJ, nie moge nigdzie znalezc tego itemu.

Ogolem powiem wam szczerze ze nigdy sie tak dobrze nie bawilem, Przeznaczenie jest mistrzowskie, rozwija Gothica do granic możliwości i co najwazniejsze naprawde jest co robic, wykonalem mnostwo zadan ale dziennik dalej peka w szwach.
Odpowiedz
#4
Cytat:dodatkowo nie wiem jak zrobic zadanie dla Cassi zeby zawarla pokoj z moimi CJ, nie moge nigdzie znalezc tego itemu.

tego itemu nie można znaleźć bo jego się otrzymuje w wyniku skomplikowanej intrygi gdzie zaczyna się od Gwidona
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#5
Czy po pobiciu Moe , niezapłaceniu Mu mozna do nich dołaczyc ?
Odpowiedz
#6
tak
i tylko wtedy ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#7
Jeszcze nie przeszedłem Przeznaczenia, ale w wątku tej gildii jestem już chyba dość daleko i oceniam ją jako bardzo dobrą. Śmiało możesz próbować do nich dołączyć, tylko trochę biegania będzie z jednego końca miasta do drugiego kilka razy.  xD
Odpowiedz
#8
Pewnie gildia złodzieji, tylko jak sie tam dostać jak zabiło sie tego kolesia a on nie mial klucza. (wiem nie pogadalem a gdzies ktos wczesniej pisal ze trzeba było pogadac)
Odpowiedz
#9
No właśnie trzeba było pogadać. Teraz złodziei nie zrobisz. Nie wiem czy i CJ przez to nie da się zrobić.
Odpowiedz
#10
No może to mój błąd że nie pogadałem, ale myślę że nie każdy pogadał, a chyba powinna być jakaś druga opcja dla tych "drugich"??
Odpowiedz
#11
No właśnie to żeby pogadać wydaje się zbyt logiczne zwłaszcza że Kardiff nic nie mówi że on chce cię zabić nie? Jakbyś grał w Gothica pierwszy raz to byś pogadał czy zabił? :>
Odpowiedz
#12
(30.07.2016, 16:51:57)Dinozaur7 napisał(a): No właśnie to żeby pogadać wydaje się zbyt logiczne zwłaszcza że Kardiff nic nie mówi że on chce cię zabić nie? Jakbyś grał w Gothica pierwszy raz to byś pogadał czy zabił? :>

Dobrze powiedziane.
Grajcie tak jakbyście nie znali tej gry. Inaczej prędzej czy później coś spierdolicie. Powtarzamy to już chyba dziesiąty raz, ale do niektórych nadal nie dociera.
Odpowiedz
#13
Bierzecie wszystko strasznie na poważnie, nie jestem wszechwiedzący żeby nie popełnić zadnego błędu, wychodzi na to że jak zrobi się coś źle to odrazu jesteś ten słaby i dostajesz blokadę na kilka/kilkanaście questów ;/
Odpowiedz
#14
Ile razy było powiedziane, żeby nie zabijać nikogo, jeśli nie ma wyraźnie zaznaczone, że trzeba to zrobić? Z piętnaście? To się nie dziw potem, że reagujemy tak, a nie inaczej. Polecam wczytać grę z przed zabicia go.
Odpowiedz
#15
Cytat:Bierzecie wszystko strasznie na poważnie, nie jestem wszechwiedzący żeby nie popełnić zadnego błędu,

 
Wprost przeciwnie, z pewnym rozbawieniem... Tak więc masz duży problem, bo zabiłeś NPC i klucza u niego już nie będzie. :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości