Złodzieje
Czy zadanie "Boskie Kazania" można wykonać później niż w II rozdziale? Dobiłem do 140 zręczności razem z biżuterią i pasem i nadal nie mogę okraść Vatrasa i nie mam też już skąd wziąć więcej bonusów do zręczności. Więc pytam, aby nie było, że rozdział się zmienił to i zadania nie można wykonać. :>
Odpowiedz
Można, z tego co pamiętam to grałem pod siłę pierwszy raz i wykonałem je gdzieśtam kiedyśtam. A na Vatrasa 150 trzeba, max 160. Użyj mikstury akrobatyki, jeśli Ci nie szkoda :D
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Mikstura została wykorzystana na Rączkę i trzymana specjalnie na tą okazję. :)
Odpowiedz
Druga mikstura jest w wodzie na placu wymian.
Odpowiedz
Wie ktoś jak dostać się do małego pomieszczenia w Magazynie zamku w GD?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to klucz jest gdzieś w zamku lub u kogoś w zamku (kradzież kieszonkowa). :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jestem członkiem Gildii Złodziei, pogadałem z przywódcą Czarnych Jastrzębi, "zlałem" dwóch jego pionków (w sensie najpierw ich ostrzelałem stojąc belki i dokończyłem sprawę mieczem, żeby ich nie zabić)., znowu pogadałem z przywódcą CJ, pogadałem z Moe, dowiedziałem się że Cipher dostarcza im ziele, zlałem w podobny sposób jeszcze kilku Czarnych Jastrzębi i wlazłem do magazynu, zabiłem Vlada (nie dobijałem go, sam umarł), ograbiłem magazyn i odzyskałem paczkę z zielem.

Chciałem iść oddać Cipherowi paczkę z zielem i zapytać o handel z CJ, ale zniknął z farmy Onara. Odpytałem większość osób na farmie Onara i nikt nie miał nowej opcji dialogowej, żebym mógł zapytać gdzie jest Cipher. Gdzie mam w takim razie szukać Ciphera?
Odpowiedz
Yyyy... czemu ich pobiłeś? :O W tym modzie nie bijesz nikogo jeśli się na Ciebie nie rzuci z wyraźnie dialogową kwestią, a nie "nie wchodź do magazynu, bo zabiję". Cipher chyba nigdy się nigdzie nie ruszał, ale jestem pewien, że nie trzeba było wszystkich klepać, żeby tę misję wykonać, więc lepiej wczytaj.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
To co niby miałem zrobić, żeby się dostać do magazynu, skoro należę do Gildii Złodziei i Czarne Jastrzębie mnie tam nie wpuszczą? O.o Jak pisałem w nnym temacie Cipher wraz Lottą i Kiranorem których mi brakuje, żeby pociągnąć kilka questów dalej znajduje się w przechowalni ciał. I jak patrzyłem na poprzednie zapisy to Cipher wylądował w tej przechowalni ciał znacznie wcześniej, zanim w ogóle cokolwiek robiłem z CJ. Więc o ile mogę się cofnąć do momentu przed wtargnięciem do magazynu, to i tak to mi nic nie zmienia jeżeli chodzi o Ciphera...
Odpowiedz
Nie pamiętam tego wątku, ale po co chciałeś wchodzić do ich magazynu? Jest to raczej zbędne na tym etapie rozgrywki. Jeśli się mylę, to proszę innych użytkowników o szybką interwencję, nie chcę wprowadzać Hadara w błąd.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Chciałem odzyskać paczkę Ciphera, żeby mu ją oddać przy okazji.
Odpowiedz
To nie rób tego po prostu, będzie czas na to zadanie później. Jeśli bijesz imienne postaci w Przeznaczeniu to musisz się liczyć z tym, że nie ukończysz pewnych wątków, a może nawet całej gry.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Aczkolwiek CJ byli raczej niewrażliwi na pobicie - nikt nie miał pretensji, opcje dialogowe się nie zmieniły. :p Nie za bardzo rozumiem dlaczego nie powinienem brać szturmem magazynu. :p
Odpowiedz
Grasz na pamięć z czystego Gothica i ciekawe co jeszcze nabroiłeś, że waypointy postaci ci się zbugowały. Wczuj się w Beziego, który nie wie co gdzie się znajduje, on nie mógł wiedzieć że akurat tam znajdzie tą paczkę. Jak tak będziesz leciał na pałę to na pewno nie ukończysz gry, zresztą już nie wiem czy to będzie możliwe jak ci postacie już tak wcześnie znikneły z pierwotnych wp.  Rzepa!
Odpowiedz
@Klimek Otóż nie. Ja bym w życiu nie pamiętam gdzie jest tak paczka Dara gdyby nie to:
a) co powiedział Dar
b) to co jest napisane w dzienniku.
Bezimienny miał wszelkie prawo podejrzewać, że ten magazyn jest wart sprawdzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości