Złodzieje
Czy po oddaniu Cassi medalionu arcymistrza mogę liczyć jeszcze na jakieś zadania w II rozdziale? Ile mniej więcej do końca wątku gildii będzie kradzieży o podwyższonym progu? (Rączka, Vatras...), jedną miksturę zużyłem na Rączkę, zostały mi dwie i szacuje czy nie będę miał jakichś problemów z zakończeniem wątku.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
W drugim rozdziale już raczej żadnych zadań nie będzie, a z tego co pamiętam poza Rączką i Vatrasem nie ma już questowej postaci o tak wysokich progach
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Jeśli wykonałeś całą linię zadaniową z Uno aż do końca oraz zestaw zadań od Casii, to pozostają zadania od innych członków Gildii Złodziei czyli
Wyjątkowy obraz
Za Paula!
Księga z kazaniami
Klejnoty Lorda Tymorisin
Trudne czasy

niektóre z nich można oczywiście już ukończyć w R 2, a nawet w R1
żadne z wyżej podanych zadań nie wymaga poza Księga z Kazaniami wykorzystania mikstury
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.11.2020, 13:07:12)Memorius napisał(a): Jeśli wykonałeś całą linię zadaniową z Uno aż do końca oraz zestaw zadań od Casii, to pozostają zadania od innych członków Gildii Złodziei czyli
Wyjątkowy obraz
Za Paula!
Księga z kazaniami
Klejnoty Lorda Tymorisin
Trudne czasy

niektóre z nich można oczywiście już ukończyć w R 2, a nawet w R1
żadne z wyżej podanych zadań nie wymaga poza Księga z Kazaniami wykorzystania mikstury

Ooo, dzięki, chyba przeoczyłem trudne czasy, resztę wykonałem lub mam w dzienniku. Za Paula to chyba było po linii zadaniowej Casii, chyba, że jako poboczne swoim torem. Trochę szkoda, miałem nadzieję, że linia zadaniowa rozłoży się chociaż na R3 jak w przypadku łowców nieumarłych.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Trudne Czasy są dopiero w R4.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.11.2020, 13:29:51)Memorius napisał(a): Trudne Czasy są dopiero w R4.

A ja już zdążyłem całe forum przeszukać, żeby się dowiedzieć co sknociłem :-(
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Dzień dobry. Mam problem z zadaniem trudne czasy. Sprawa wygląda tak:
https://imgur.com/a/JZRQ1JS

Żaden ze złodziei nie ma opcji dialogowych, tyczy się to również Fenii i Mamerta. Żaden ze złodziei nie wylądował w więzieniu z mojej ręki. Atilla od pierwszego rozdziału czuje się spełniony i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Czy coś pominąłem?
Odpowiedz
A Ogrodnik koło ratusza?
Odpowiedz
Dziękuję za pomoc. Wyleciało mi z głowy że ogrodnik również należy do gildii.
Odpowiedz
Czy po wymygdaleniu kieszeni Rączki i otrzymaniu medalionu są jakieś zadania z nim związane?
Odpowiedz
Z samym Medalionem to chyba była tylko akcja specjalna i zdobycie fajnego bonusa. W Epilogu temat Medalionu wraca na poważnie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A jaki jest właściwy temat? Bo ja nie wiem skąd i po co są te klejnoty, a jak mi wyskoczył Tymorisin, to myślałem, że on będzie miał coś do powiedzenia na temat klejnotów o jego imieniu? :v
Odpowiedz
Pozwolę sobie odpisać tutaj, ponieważ quest z klejnotami pasuje do dwóch tematów. 

Skad wiesz, że powinno być akurat 12 klejnotów skoro nie wiesz jakiego zadania dotyczą? Przyłączyles się do Gildii Zlodziei albo Czarnych Jastrzębi?
Odpowiedz
Nie wiem czy powinno być 12 klejnotów. Tyle zebrałem jeszcze chyba w pierwszym rozdziale. Przyłączyłem się do Gildii Złodziei i wykonałem absolutnie wszystkie zadania od nich poza Boskimi Kazaniami i Medalionem Arcymistrza.
Odpowiedz
Hadar, Klejnoty Lorda Tymorisin - To zadanie wydaje Nagur i odnosi się do Khorinis. (Gildia Złodziei)
Bezpieczna lokata - to zadanie wydaje Vhaldemar i odnosi się do Khorinis (Czarnych Jastrzębi)
Lord nie wydaje zadań, aby je znaleźć, wydaje znaleźć inny przedmiot.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości