Złodzieje
#61
@Memorius
Oddałem na 100% ,dlatego nie brałem tego pod uwagę,bo zostały jeszcze mi,tylko te 2 misje,choć już tylko jedna ;) A z ciekawości ,wytłukłem na pokaz Oscarowi ,jego wszystkim kompanów,i nadal nie można kontynuować z nim rozmowy,o zielu.... ,bo daje comende dla swoich parobków,żeby mnie pobili. Jak rozwiązać ten problem ? Czy po prostu mam ich wszystkich tylko pobić,nie wysyłając ich na tamten świat ? Thx!
Odpowiedz
#62
sorry Szaki, ale tak bardzo się skompromitowałeś i tą wypowiedzią i tym co wyczyniałeś na Arenie i po niej ,że naprawdę nie mogę cię traktować poważnie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
zatem Memor , Vice-versa. , pisz wyraźnie o co ci chodzi,a nie piszesz jakimiś zagadkami,jak to cały ty... ale przynajmniej niech inni wiedzą,co o tobie to świadczy. Pozd.
Odpowiedz
#64
nie nie piszę zagadkami


Cytat:A z ciekawości ,wytłukłem na pokaz Oscarowi ,jego wszystkim kompanów,i nadal nie można kontynuować z nim rozmowy,o zielu.... ,bo daje comende dla swoich parobków,żeby mnie pobili. Jak rozwiązać ten problem ? Czy po prostu mam ich wszystkich tylko pobić,nie wysyłając ich na tamten świat ?

ponieważ jestem tendencyjny to może ktoś inny to skomentuje w kulturalny sposób
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#65
Sorry Szaki ale swoim postem zacytowanym przez Mema pokazałeś jakim słabym graczem w Gothica jesteś.
Odpowiedz
#66
(30.07.2016, 12:20:40)Szaki33 napisał(a): @Memorius
Oddałem na 100% ,dlatego nie brałem tego pod uwagę,bo zostały jeszcze mi,tylko te 2 misje,choć już tylko jedna ;) A z ciekawości ,wytłukłem na pokaz Oscarowi ,jego wszystkim kompanów,i nadal nie można kontynuować z nim rozmowy,o zielu.... ,bo daje comende dla swoich parobków,żeby mnie pobili. Jak rozwiązać ten problem ? Czy po prostu mam ich wszystkich tylko pobić,nie wysyłając ich na tamten świat ? Thx!

Co Ty w ogóle wyczyniasz?
Masz pobić tylko tych dwóch, którzy Cię atakują po dialogu z Oskarem. Zabijanie NPC, którzy nie są wskazani w żadnym zadaniu jako cele do wyeliminowania, to gwarancja na nieukończenie gry. Kiedy to w końcu do wszystkich dotrze?
Odpowiedz
#67
Czy ww zadaniu dla złodziei za paula można zabić wszystkich jastrzębi czy do czegoś się przydają?
Odpowiedz
#68
Jedna z kilku złotych zasad w Przeznaczeniu: Nigdy nie zabijaj nikogo, jeśli nie jest wyraźnie powiedziane, że masz to zrobić.
Odpowiedz
#69
ok to ich nie ruszam
Odpowiedz
#70
Da si dostać do kanałów bez wstępu do GZ
Odpowiedz
#71
Da się po linii Jastrzębi.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#72
da się, ale trzeba być Jastrzębiem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#73
Klucz rozumiem że da Atylla jak się zostanie CJ
Odpowiedz
#74
Nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Mam pytanko bo dołączyłem do GZ ale gram pod siłę i czy dostępne w grze eliksiry/tabliczki/jedzenie itp na zręczność wystarczą żeby porobić misje dla Złodzieji czy trzeba grać pod zręczność? Jak narazie mam 20 zręki i z okradaniem kogokolwiek jest problem :)

Kolejne pytanie odnośnie Krwawych Kielichów, trzeba kradzieży kieszonkowej czy są wszystkie rozmieszczone w domach i trzeba się tylko dobrze rozejrzeć? Jak na razie w domach znalazłem 2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości