Złodzieje
#76
Też byłem złodziejem pod siłe i zrobiłem wszystkie. Pomogą Ci pewne jednorazowe wspomagacze :>
Odpowiedz
#77
bez wyjątkowo wysokiej zręczności nie masz szans na ukończenie pełnego wątku Gildii Złodziei
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#78
To troszkę lipa że już pewnie nie ukończę całego wątku, chyba że dobiję jakimś cudem te 200.
Ponawiam jeszcze pytanie odnośnie Krwawych Kielichów. Trzeba kradzieży kieszonkowej czy są wszystkie rozmieszczone w domach i trzeba się tylko dobrze rozejrzeć? Jak na razie w domach znalazłem 2.
Odpowiedz
#79
dobra tam to jak jest z tymi złodziejami jak się gra pod sile co trzeba robić żeby nie tracić tego wątku ?
Odpowiedz
#80
Cóż, gra daje tak wiele możliwości, że naprawdę wszystko da się osiągnąć przy odpowiednim pomyślunku. Ku pokrzepieniu waszych serc powiem, że mnie się udało z biżuterią osiągnąć ponad 200 zręczności nie wydając na nią ani jednego Punktu Nauki,  grając pod siłę. I to nie na koniec gry wcale. Tyle, że ja z Jastrzębiami wojowałem  :)
Odpowiedz
#81
Dobra - konkludując :

jesli ktoś chce grać poboczną gildią Złodzieje to logiczne jest, że rozwijanie zręczności jest warunkiem koniecznym - w taki czy inny sposób.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#82
Tak jak pisze Memorius - logiczny układ jest taki - kto idzie pod Zręczność brata się ze Złodziejami, siłacze natomiast wojują z Jastrzębiami. Jak ktoś bardzo będzie chciał iść pod prąd i mu starczy umiejętności, to da radę przełamać pewne schematy, ale nie radzę się porywać na to grając pierwszy raz. Kropka.
Odpowiedz
#83
(01.08.2016, 09:38:06)Memorius napisał(a): Dobra - konkludując :

jesli ktoś chce grać poboczną gildią Złodzieje to logiczne jest, że rozwijanie zręczności jest warunkiem koniecznym - w taki czy inny sposób.

a jakie są sposoby ? po za miksturkami
Odpowiedz
#84
a jakie są w Gothic 2 NK?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#85
gdybym wiedział wcześniej że tak się mają sprawy że aż 200 zreki na końcówkę trzeba to bym brał jastrzębi na sile co prawda ale bym bral a tak to ..
Odpowiedz
#86
A tak musisz się nieco bardziej pogimnastykować. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#87
(01.08.2016, 09:43:32)Memorius napisał(a): a jakie są w Gothic 2 NK?

mikstury tabliczki kapliczki jakieś bonusy od postaci typu 1 siła od erola

(01.08.2016, 09:38:06)Memorius napisał(a): Dobra - konkludując :

jesli ktoś chce grać poboczną gildią Złodzieje to logiczne jest, że rozwijanie zręczności jest warunkiem koniecznym - w taki czy inny sposób.

no ale żeby az 200 ???
Odpowiedz
#88
a czemu nie?
nie potrafisz postawić przed sobą trudnego celu i spróbować go zrealizować?
ta gra to wyzwanie - Gladiatorzy to potwierdzą
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
(01.08.2016, 09:53:49)Memorius napisał(a): a czemu nie?
nie potrafisz postawić przed sobą trudnego celu i spróbować go zrealizować?
ta gra to wyzwanie - Gladiatorzy to potwierdzą

no jak ktoś gra pod zreke to 200 to nie problem  dobrze w każdym razie da się wbić 200 zręczność i z rożnych bonusów?
Odpowiedz
#90
Wyzwania to jest to co sprawia, że Gothic jest taki wciągający. Inaczej gra byłaby nudna. ;)

(01.08.2016, 09:56:53)Beathrax napisał(a): no jak ktoś gra pod zreke to 200 to nie problem  dobrze w każdym razie da się wbić 200 zręczność i z rożnych bonusów?

Ktoś wspominał, że z bonusów i biżuterii był w stanie wbić 200 bez używania pp. Ale sam nie testowałem, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

O przepraszam. Bez używania PN.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości