Złodzieje
Dzięki Dota, uspokoiłeś mnie :)
Odpowiedz
przykro mi, ale to tak nie działa

ja nawet podejrzewam, że wiem czemu Kardiff do niego nie gada...

gdzie teraz stoi Rengaru?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wciąż stoi w miejscu, w którym go złapałem, znaczy za koszarami. Czy to źle?
Odpowiedz
(02.08.2016, 00:12:49)SparrowJacek napisał(a): Wciąż stoi w miejscu, w którym go złapałem, znaczy za koszarami. Czy to źle?

To źle. Nie wyklikałeś z nim wszystkich dialogów. Nie powiedziałeś mu, że go puścisz wolno i poszedłeś zakończyć questa u Jory. Tym sposobem masz w pewnym sensie niezaliczonego questa u niego i nie dostaniesz się do kanałów. Radzę wczytać jakiś zapis i wpakować jednego ze złodziei do paki. W przeciwnym wypadku ominie Cię masa zadań związanych z GZ/CJ.
Odpowiedz
ta opcja dialogowa z Rengaru powinna być jeszcze aktywna mimo wszystko - Kardif na zaczepkę więc :zagadać do Rengaru i wrócic do Kardifa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzięki chłopaki... dawno w Gothica nie grałem i jakoś sobie ubzdurałem, że tekstem "chyba powinienem wydać cię straży" od razu zniechęcam Rengaru do jakiejkolwiek współpracy. Tak czy siak, teraz jestem już pełnoprawnym członkiem.
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić jak miałem niby dojść do tego ze oscar i jego banda poszli do latarni jacka ? żebym nie grał w global mod to nie wiem jak można do tego dojść ..
.
Aha banda  jest a oscara nie ma i co teraz ?
gdzie ten oscar dowiedziałem się ze przy kapliczce i  w lesie moze byc o ktora kapliczke chodzi ?
Odpowiedz
O tą przy klifie.
Odpowiedz
znalazłem zapomniałem ze tam wogole jest kapliczka
Odpowiedz
Gdzie jest obraz z zadania "wyjątkowy obraz"? Jesper mówił ze w ratuszu, ale przeszukałem wszystkie skrzynie i dalej go nie znalazłem
Odpowiedz
skoro tak, to wróć i tak powiedz Jesperowi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
a może go nie ma?
a może to nie jest zadanie "podaj - przynieś"?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Powinienem dalej szukać w siedzibie Hagena czy popytac w mieście?
Odpowiedz
Przeczytałeś mój post, czy czytasz tylko ostatnie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak przeczytałem... Dostałem od niego jedynie "klucz mistrza" do drzwi w kanałach. Tam był kufer a w nim trochę złota i kielichy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości