Uwagi do funkcjonowania Forum
Cytat:Naszła mnie taka refleksja
popcorn
mnie naszła inna refleksja, ale ponieważ mogą nas czytać dzieci, to jej tu nie przytoczę

Myślę, że skoro nawet teoretycznie  zainteresowane osoby nie wyraziły chęci ustosunkowania się do tej sprawy to grupę jutro rozwiążę. Wiszący  tylko na stronie głównej Weterani nie będą się tak kompromitująco wyróżniać.
Z kolorem pozostanie tylko Klimek, który skończył grę kilka razy i jednak przejawia jakąś aktywność, przynajmniej wtedy gdy jest ku temu konieczność , albo w shoutboxie.
Pozostałym oczywiście dziękuję za "wsparcie" jakie nam czyli ekipie DT udzielają będąc elitą "Community".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co mam tu niby pisać? Recenzji nie mogę, prawda też w oczy kole co poniektórych...dowcipy z YouTuba mam linkować?
Odpowiedz
(28.09.2019, 13:12:44)smyrak napisał(a): Recenzji nie mogę
No, bez jaj...  Lol

Rozumiem, że Gothic nie interesuje cię w ogóle, więc na chwilę obecną na Forum są otwarte dla userów w dziale muzycznym tylko tematy o swoich wrażeniach - 'nowości 2019' i 'loża'.
Jeśli chciałbyś założyć temat, na który miałbyś coś do powiedzenia, to załóż lub zaproponuj go.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości