Instalacja DX11 + L'hiver
#31
(14.11.2016, 20:43:24)Jonxx napisał(a): 1. Czy grasz na tym samym save? Było pisane, że mogą być problemy.
2. Spróbuj bez dx11.

1. Nie gram na tym samym, zacząłem grę od nowa.
2. Jutro spróbuję, bo nie widzę tutaj jak na razie innej przyczyny, najpierw spróbuję z dx11, jak nie pomoże to zobaczę starszą wersję moda. Dodam, że po wyleczeniu wścieklizny menuwyboru podczas spania pojawiło się, ale przy posągu beliara dalej to samo, wszystko przez czerwony ekran.

Problem rozwiązany, faktycznie wystarczyło zmienić wersję dx11 na starszą czyli x17.1, błąd zniknął w taki sposób  że nie ma tego zaczerwionego ekranu i menu kontekstowe wyświetlane jest prawidłowo.
Odpowiedz
#32
Czy jest możliwość użycia najnowszego dx 11 z l'hiverem przy modyfikacji w wersji 1.3?
Odpowiedz
#33
(26.01.2017, 08:50:59)BroQu123 napisał(a): Hej, cześć! Mam nadzieje iż piszę we właściwym miejscu. Otóż Chciałbym się zapytać czy modyfikacja Przeznaczenie, jest kompatybilna z L'Hivierem oraz Directem11-stką?

przeniosłem posta w odpowiedni dział i może teraz Bro... pozna odpowiedź na swoje pytania
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
Sam L'Hiver nie jest kompatybilny, za to texture pack i direct x17_1 (17_4 buguje kapliczki beliara) można łączyć (mam 50h na liczniku i żadnych większych bugów - tekstury migają od czasu do czasu/litery w dzienniku sie rozjezdzaja, DP ma minimalny problem (po rozpoczęciu gry trzeba przejść z Khorinis do DP i wczytać później save z DP, aby doczytywały się pyski niektórych postaci) ale gra sama w sobie jest grywalna).
Generalnie jeżeli nie grałeś w Gothica 2 30-40x i nie rzygasz już starą grafiką, to przemyśl czy potrzebujesz takiego połączenia. Dziewczyna gra bez i nie narzeka, Gothic 2 nie jest aż taki brzydki, a Przeznaczenie samo w sobie ma dobre tekstury (patrz zbroje straznika miejskiego)
Odpowiedz
#35
Czy jest jakaś opcja, by ustawienia po ponownym włączeniu gry się zapamiętywały? Jakoś nie uśmiecha mi się robienie ciągle tego samego... Chyba skuszę się na zupełnie czyste Przeznaczenie.
Odpowiedz
#36
(05.03.2017, 16:34:16)Token napisał(a): Czy jest jakaś opcja, by ustawienia po ponownym włączeniu gry się zapamiętywały? Jakoś nie uśmiecha mi się robienie ciągle tego samego... Chyba skuszę się na zupełnie czyste Przeznaczenie.

A nie zapisuje ci się? Ja gram na DX11 i opcje mi się zapisują.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#37
A no nie zapisują. Dobra, nic tam.
Odpowiedz
#38
Ja grałem z DX11 i ustawienia się zapisywały. Spróbuj zainstalować wszystko jeszcze raz.
Odpowiedz
#39
Najnowszy DX11 powoduje problemy ze spaniem przy wściekliźnie
Odpowiedz
#40
Jakiś pomysł jak naprawić kapliczki beliara? Wciskanie opcji na czuja nie za bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
#41
(15.11.2016, 16:29:11)Bols92 napisał(a): Problem rozwiązany, faktycznie wystarczyło zmienić wersję dx11 na starszą czyli x17.1, błąd zniknął w taki sposób  że nie ma tego zaczerwionego ekranu i menu kontekstowe wyświetlane jest prawidłowo.

Sprawdź czy u ciebie też zadziała... Zresztą było to szerzej omówione parę postów wyżej.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#42
Postawiłem na nowo system, tym razem x64 i z dodatkowymi zapasami RAM postanowiłem odpalić Gothica z dx11.

Problem jest taki, że nie mogę zmienić rozdzielczości poprawnie. Gdy daję f11 to mogę wybrać jedynie do 1280xcoś, a nie 1920x1080 jak to ma mój laptop. Próba zmiany w ustawieniach gothicowych nic nie daje, gdyż nawet jeśli zmienię na 1920x1080, to resetuje się natychmiast do tej wartości, która jest pod f11. Przez to mam wiecznie ucięty dolny kawałek ekranu i nie widzę np większości opcji dialogowych... Czy ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#43
Rozwiązałeś już ten problem? Jeśli nie to spróbuj tego - usuń plik configu dx11 (UserSettings.bin w folderze GD3D11) a następnie ustaw właściwą rozdzielczość w gothic.ini i odpal grę. Ew. możesz spróbować z inną wersją dx'a jeśli to nie pomoże.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#44
Poratuje ktos linkiem do Lhivera? Bo padł
Odpowiedz
#45
https://themodders.org/index.php?topic=27984.0 sprawdzone? 2s szukania w google...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości