Bandyci w Jarkendarze
#1
Pytanie jedno. - Gdzie jest skrytka Estebana?
Odpowiedz
#2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#3
Ale jestem głupkiem. Facepalm
Wytłukłem wszytko, ale to dosłownie wszystko na bagnach w Jarkendarze szukając zaginionego Lou, który ponoć zabrał ze sobą klucz do drzwi w tawernie. Nie będąc w stanie znaleźć jego zwłok przeczytałem jeszcze raz wiadomość napisaną przez Snafa i nagle olśnienie, eureka! Złapołem się za głowę i zacząłem biegać po bagnie zastanawiając się czy aby nie zniknie mi aktualny "posiadacz" klucza, ale na szczęście wszystko było na miejscu i nic się nie zgubiło.
Odpowiedz
#4
Gdzie się teleportuje Crimson?
Odpowiedz
#5
znika do samego Beliara  :> i z samej gry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
A ja liczyłem do końca rozgrywki, że gdzieś go spotkam. :D
Odpowiedz
#7
Serio?? No nie, nawet 50 expa za to nie dostałem, a samorodki się same nie sprzedadzą Smutny
Odpowiedz
#8
Ja też go odesłałem w pizdu, a pod koniec gry miałem dużo samorodków. xd
Ogólnie pod koniec gry miałem też tryliard skór, złotych i srebrnych naczyń i pełno innych rzeczy, które mogłem sprzedać, a złota mi nie brakło, więc chill. xd

Ja myślałem, że on będzie gdzieś siedział opętany na Irdorath. xd I do ostatniej minuty gry miałem nadzieję, że go znajdę. Język
Odpowiedz
#9
No też mi taka myśl przemknęła  Miś
Choć wydawało mi się bardziej prawdopodobne, że jednak gdzieś w Jarkendarze będzie.
Odpowiedz
#10
Gdzie znajde klucz do komnat Gomeza w zamku w GD? Zwiazane z zadaniem od Blizny "Złoty pierścień Gomeza"
Odpowiedz
#11
Jest dobrze ukryty w zamku.
Odpowiedz
#12
Jeśli chcesz wskazówkę, to mi kiedyś Polo powiedział tak: "Nekrofile znajdą go najszybciej." i kilka minut później go znalazłem. Język
Odpowiedz
#13
Czyli jest przy jakimś szkielecie? Na terenie zamku.

Przeszukalem cały zamek, i jedyne co znalazłem to klucz do drugich drzwi w komnacie Gomeza. Ale klucza do samej komnaty ani widu, ani słychu...
Może ktoś troche dokładniej podpowiedzieć?
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Gdzie mogę znaleźć pierścień strażnika dla thorusa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości