Zjednoczony Obóz
Dobra myśliwych mi się udało doprowadzić wracam do gry zobaczę jak z tymi kopaczami wygląda sytuacja.
Odpowiedz
Ok udało się: Uwaga! Zadanie # Kopalnia Arto

Więc tak: Karvo stał przy wiszącym kotle od strony wejścia do kopalni a Bezi stał tyłem do wyjścia (tego skierowanego do przełęczy GD) z obozu przed kopalnia koło kamienia.  I zagadać trzeba samemu do kopacza.

Ufff
Odpowiedz
Ten miecz dla Świstaka to ten Rzeźnik, co leżał w chatce z drzwiami i orkiem elitą?
Odpowiedz
Nie, miecz dla Świstaka to o ile pamiętam 'Miecz Świstaka' i leży przy jego ex-chacie.
Odpowiedz
LOl dałem Talasowi to o co mnie prosił, kopacze są w kopalni a ja nie mam z nikim pocji dialogowej ktoś coś ?
Odpowiedz
Potrzebny jest jeszcze zarządca, polecam zajrzeć do jaskiń, gdzie przebywają inni członkowie Zjednoczonego Obozu. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Co zrobić żeby doszło do walki z Derekiem? Nie ma z nim żadnego dialogu, a tak po prostu nie mogę go zaatakować bo reszta się na mnie rzuca.
Odpowiedz
Pogadaj z nim może najpierw. Aż głupio na takie coś odpowiadać.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Mówiłem, że nie ma z nim żadnego dialogu.
Odpowiedz
Miałem na myśli przeczytaj dziennik :> .Przeczytaj go jeszcze raz na spokojnie i napisz na co wpadłeś.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Piszę, że muszę wpierw zebrać o nim informacje, ale jedyna informacja jaką o nim mam w dzienniku to ta od Guya. Gdzie zatem zebrać resztę informacji?
Odpowiedz
No i z tą informacją musisz wrócić do Serafii.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jak zdobyć pierścień Clydea? Rozmawiałem już ze wszystkimi członkami Zjednoczonego Obozu i nic.
Odpowiedz
Nie wiem na jakim jesteś etapie rozgrywki, ale jeżeli to dalej ten sam rozdział, w którym je otrzymałeś, to na razie go nie zrobisz. Quest odblokuje się na późniejszym etapie rozgrywki.
Odpowiedz
Arto zlecił mi otworzenie kopalni tej którą opuścili palladyni
problem jest ze skazańcami cały czas zamną łażą i mimo że ich odprowadzam do kopalni to zadanie się nie kończy
proszę o pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości