Zjednoczony Obóz
gdzie jest miecz świstaka?
Odpowiedz
Miecz Świstaka jest w zgliszczach jego starej chaty.
Odpowiedz
Mam pytanko, w zadaniu sojusz z łowcami smoków, nie mogę znaleźć ciphera, w dzienniku jest napisane że poszli do ZO. Mógłbym prosić kod na teofila, bo zwłoki mi zniknęły, a wczytywać gry z przed dówch godzin to mi się trochę nie chce ;c
Odpowiedz
(07.02.2017, 21:53:55)Bobere napisał(a): Mam pytanko, w zadaniu sojusz z łowcami smoków, nie mogę znaleźć ciphera
Cipher jest niedaleko Bagiennego smoka
(07.02.2017, 21:53:55)Bobere napisał(a): Mógłbym prosić kod na teofila, bo zwłoki mi zniknęły, a wczytywać gry z przed dówch godzin to mi się trochę nie chce ;c
(06.02.2017, 17:57:45)Memorius napisał(a): Tego błędu konsolą naprawić się nie da.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Wiem że cipher jest niedaleko bagiennego smoka, chodzi o to że nie mogę go znaleźć bo przyjściu do ZO razem z Rodem
Odpowiedz
Poszukaj na wieży strażniczej.
Odpowiedz
Na wieży jest tylko Rod
Odpowiedz
Powinien być w pobliżu Roda. Próbowałeś spać?
Odpowiedz
Kilka dni już minęło, 3 smoki zdążyłem zabić ( które były niewidzialne). Jak go przyzwałem za pomocą konsoli to nie było żadnej linii dialogowej i nie gram z włączoną konsolą od razu resetuję grę.
Odpowiedz
Od którego smoka zacząłeś?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Bagiennego
Odpowiedz
(08.02.2017, 19:54:33)Bobere napisał(a): Kilka dni już minęło, 3 smoki zdążyłem zabić ( które były niewidzialne).
co to znaczy niewidzialne?
coś ty tam nawytwarzał?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nic, po prostu niewidzialne, wcześniej wgl konsoli nie włączałem, może to przez l'haviera, dlatego go wyłączyłem, ale nadal były niewidzialne.
Odpowiedz
W takim razie jakiekolwiek pytania o Ciphera nie mają sensu.
To jest dosyć skomplikowany skrypt ,gdzie jest kilka warunków zależnych i nie będę analizować co tu mogło pójść nie tak.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A cipher będzie w dalszej grze potrzebny ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości