Zjednoczony Obóz
Powiem tak - jeśli zniknięcie Ciphera będzie twoim największym problemem do końca gry, to będzie luksus.
Odpowiedz
Jak czeba to czeba

Mam już tą sytuację ze słynnym zbugowanym teleportem Teofila. Żeby mi nie zginął to zrobiłem tak jak znalazłem na forum: szybko do niego zagadałem i w ten sposób przeżył ale został w jaskini. Może on tam zostać bez żadnych złych konsekwencji dla dalszej gry?
Odpowiedz
jeśli prawidłowo zamknęło się zadanie z Hugo, to chyba można tak - w innym zadaniu będziesz go odwiedzać w innym miejscu po prostu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem "przyjaciele w niewoli"
A więc w skrócie wykonałem( a przynajmniej tak mi sie wydaje ) to zadanie
Cała trójka jest już w obozie cała i szczęśliwa jednak z jakiegoś powodu nie moge zakończyć tego zadania.
Rozmawiałem już ze wszystkimi tj. zleceniodawcą , osobą która przygotowała zwoje czyli Parvezem ,całą zainteresowaną trójką (Hugo Pit Draal) oraz Arto jednak nie mam pojęcia jak ruszyć to dalej
Odpowiedz
Sam 20 minut temu wykonałem to zadanie więc powiem, że chyba masz problem...
Po teleportacji powinieneś pogadać z każdym z 3 panów, dostać 3 wpisy do dziennika, a potem porozmawiać z Karvo(czy jakoś tak, ten gostek przy ognisku przy kopalni) i powinno być zaliczone.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Przepraszam przepraszam
Sieję ferment robię gównoburze
10x czytałem w dzienniku Kervo i Geppert (duo) i cały czas gadałem z kolegami kucharzami (Balam i Omid)
Odpowiedz
Zaczytałem wcześniej ale mam ten sam problem z Cipherem.... Nie ma go w obozie jest tylko Rod. Zabijam smoka bagiennego Rozmawiam z Cipherem ze smok nie żyje pytam się go czy chce się przyłączyć do Arto. Mówi ze owszem ale za 5000 sztuk złota. Płace mu potem mowie o Tym Rossco. On daje mi 2000 zł ze skarbca. Pytam się czy najemnicy już dotarli on mówi ze tak i daje mi jeszcze eliksir ale na wieży jest tylko Rod. Robię coś źle?
Odpowiedz
W zasadzie jest wszystko dobrze, bo i tak Cipher zmienia rutynę w dialogu "Oto 5000 sztuk złota."; niezależnie czy zapłacimy od razu czy udamy się do Roscoe po pieniądze i damy info że obaj przyjdą
Problem co najwyżej polega na tym, że ono mają rutyny typowego realnego przejścia Npc_ExchangeRoutine a nie teleportacji
Czasem, gdy teren nie jest wyczyszczony, Cipher potrafi pogonic za jakimś orkiem czy potforkiem i tak od razu go tam nie ma
przyjście na drugi dzień albo wczytanie zazwyczaj popycha go na właściwe miejsce we obozie, a raczej na kilka punktów bo on zmienia pozycję trzy razy.
Gwoli wyjaśnienia, nie ma z nim już żadnych kolejnych dialogów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozumiem. Jak nie ma dialogów ani nie jest potrzebny już więcej to pcham grę dalej
Odpowiedz
Podpowie ktoś może gdzie znajdę jaszczuroludzia, który kumpluje się ze śnieżny goblinem?
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
Jeśli dobrze kojarzę, to w starym nowym obozie.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Dzięki wielkie! Biwakowali sobie z golemem na zasypanej karczmie. :>
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
Jest możliwość wskrzeszenia Teofila jeśli już nie ma jego ciała?
Odpowiedz
to ponoć zaburza logikę akcji
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam problem z Parvezem. Dałem mu wszystkie składniki, powiedział, bym poczekał trzy dni. Próbowałem równe trzy, o wieele więcej, zagadywałem go w różnych miejscach i nie ma dla mnie nowych informacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości