Zjednoczony Obóz
Mam takie pytanie - problem raczej. Zebrałem chromanimy, porozmawiałem z demonem, udałem się do ZO i wszedłem do kopalni. Kopalnie oczyściłem w całości i wyszedłem, wykonywałem dalej zadania. W zamku zaczepił mnie milten i wręczył mi klucz do podziemi zamku. Pogadałem z Gomezem, również o oczyszczeniu kopalni (chyba nawet sam o tym wspomniał do mnie), nawet 300xp wpadło za to a po tej rozmowie pojawiła się opcja rozmowy o tym że jeden ze strażników mi nie ufa (siekacz) i żebym oczyścił kopalnie to on mi pomorze. Myślałem że to tylko pomieszała się kolejność dialogów i że zadanie się zaliczyło. Grałem dalej a tu nic. 0 dialogu u gomeza i siekacza. Nie wrócę już bo zbyt późno się zorientowałem i za dużo do powrotu. Czy można jakoś to odkręcić? Kod na ten sygnet gomeza czy cuś ?
Odpowiedz
Kiedy byłeś w starej wieży Xardasa? Po wizycie u Gomeza?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(08.12.2020, 18:28:27)Lewkooo napisał(a): Kiedy byłeś w starej wieży Xardasa? Po wizycie u Gomeza?
W wieży byłem łącznie kilka razy, byłem tam też przed jarkendarem ale uświadomiłem sobie pomyłkę w kolejności wykonywanych zadań i porzuciłem GD do czasu załatwienia lini fabularnej w jarkendarze. A później bywałem tam w zadaniu z Falerem. Nie wiem dokładnie ile razy bo korzystałem też z kamienia teleportacji do tego miejsca jak szukałem Dobara
Odpowiedz
Czyli najpierw byłeś u Gomeza, a potem u Falera? Bo nie bardzo rozumiem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(08.12.2020, 21:36:14)Lewkooo napisał(a): Czyli najpierw byłeś u Gomeza, a potem u Falera? Bo nie bardzo rozumiem.

Najpierw byłem u Falera ale odkryłem pomyłkę w kolejności wykonywania zadań (nie miałem miecza zrobionego przez dobara) potem udałem się do jarkendaru, między innymi po pergamin od kruka. Ukończyłem linię zadań w jarkendarze i przybyłem kontynuować zadania w GD (np Dobar, dowody i inne) w tym czasie bywałem w wierzy jako że używałem teleportu. Zrobiłem zadania z chromanimami i poszedłem do kopalni a dopiero kilkanaście zadań później wybrałem się do Gomeza bo dostałem właśnie w tedy klucz od miltena
Odpowiedz
(08.12.2020, 22:30:43)ramirez12 napisał(a): Zrobiłem zadania z chromanimami

Od kogo dostałeś to zadanie?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nie pamiętam czy ktoś mi dał to zadanie czy wyszło tak że byłem u tej babki co handluje zielem i innymi szpargałami w wieży mgieł i u Angara. Powiedziała że na dole są szkielety więc postanowiłem zmierzyć się z wyzwaniem i tak jakoś poszło.
Odpowiedz
No dobra. Zepsuło się, bo za późno pogadałeś z Gomezem. Wydaje mi się, że nie da się tego naprawić. Chyba możesz grać dalej, ale dużo questów przepadnie. Może jeszcze N1kx coś zaradzi.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Niestety nie mam czasu grać codziennie i grywam tak po 2-3h co 2-3 dzień od ostatnich 2 miesięcy. Przez to nie pamiętam kolejności wszystkich zadań i niekiedy zdarzy się pomyłka. Spowodowane jest to też brakiem soluchi i dość skomplikowaną i rozległą strukturą moda. A pozyskanie kodem sygnetu gomeza i okazanie go siekaczowi by mogło pomóc ?
Odpowiedz
Może tak może nie. To już musi ktoś z ekipy w skryptach sprawdzić. Może też być tak, że jednak dużo nie przepadnie, bo warunki do pozyskania następnych zadań mogą być różne, ale ja już na te pytania nie umiem odpowiedzieć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A czy mógłby mi ktoś podać kod na ten sygnet gomeza, sprawdził bym czy to posunie zadanie do przodu? Niestety nie mogę go znaleźć w szukajce.
Odpowiedz
Nie rozumiem, do czego tu potrzebny jest kod. Ten sygnet nie tworzy się w rozmowie czy insertuje gdzieś nieoczekiwanie. Jest w grze od samego początku i Gomez podaje jego lokalizację w dialogu.
I co najważniejsze -kod nic tu nie daje. Niektórym (a nawet wielu) się wydaje, że w Przeznaczeniu jest jak w Nocy Kruka czy Returningu, że wystarczy sam przedmiot, by ruszyć dialog/akcję do przodu. Nie, nie wystarczy. Ten sygnet można mieć nawet bez całej zabawy z Gomezem, ale Siekacz i tak nie zagada, bo nie wiemy nic o historii sygnetu grafa i nie możemy tego itema powiązać ze zleceniodawcą.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(09.12.2020, 13:49:10)Memorius napisał(a): Nie rozumiem, do czego tu potrzebny jest kod. Ten sygnet nie tworzy się w rozmowie czy insertuje gdzieś nieoczekiwanie. Jest w grze od samego początku i Gomez podaje jego lokalizację w dialogu.
I co najważniejsze -kod nic tu nie daje. Niektórym (a nawet wielu) się wydaje, że w Przeznaczeniu jest jak w Nocy Kruka czy Returningu, że wystarczy sam przedmiot, by ruszyć dialog/akcję do przodu. Nie, nie wystarczy. Ten sygnet można mieć nawet bez całej zabawy z Gomezem, ale Siekacz i tak nie zagada, bo nie wiemy nic o historii sygnetu grafa i nie możemy tego itema powiązać ze zleceniodawcą.
Po pierwsze to nie potrzebne tu nerwy, nie wiem jak działają skrypty gry ale miło że Ty wiesz i obiaśniłeś po łepkach. Zadałem pytanie bo nie umiem sobie poradzić z tym problemem, nie jestem znawcą, moderem, programistą, czy 14letnim nerdem więc upuść pary. Co do sygnetu to przyznaje Ci racje - tak posiadam go w ekwipunku. Tak nic to nie daje że gadam z Siekaczem. Trudno muszę odpuścić to zadanie. Szkoda że taki błąd się pojawił i że mimo zaliczenia zadania oczyszczenia kopalni przez Gomeza, zadanie z siekaczem nie ruszyło dalej a Gomez, oczekuje ponownego oczyszczenia kopalni.
Odpowiedz
Nic się tu już nie da zrobić i ta opcja dialogowa jest pemanentna. Dostałeś 300 exp za wcześniejsze uwolnienie dusz i to wszystko. W tym dosyć skomplikowanym skrypcie opartym na kilku możliwych wariantach nie została po prostu uwzględnione usuwanie ponownego zainicjowania zadania od Gomeza z duchami w tym akurat wariancie.
Ponieważ nie jesteś znawcą, moderem, programistą, czy 14letnim nerdem to szczegółowych skryptów z poprawkami nie będę tu przytaczał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam problem z wydawać by się mogło banalnym zadaniem, mianowicie sprawdzeniem skrzyni koło ZO, które zleca nam Quentin. Czy chodzi tutaj o skrzynię w szałasie na prawo od strony wyjścia z obozu? Bo jeśli tak to już ją opróżniłem, a żadna nowa opcja dialogowa się u Q. nie pojawiła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości