Zjednoczony Obóz
#61
siemanko mam pytanko dostalem zadanie znalezienia zlodzieja pierscienia porozmawialem z wszystkimi w obozie kazdy powiedzial ze to nie on i na tym sie skonczylo moze jakas mala podpowiedz co dalej ?
Odpowiedz
#62
Zadanie to odblokuje Ci się na późniejszym etapie gry.
Odpowiedz
#63
Gdzie jest Harlok? W tym obozie w którym dostałem zadanie, żeby zrobić z nim porządek to go nie ma.
Odpowiedz
#64
Harlok jest w wytwórni - jaskini przed dawnym NO.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
Cytat:Gdzie jest Harlok? W tym obozie w którym dostałem zadanie, żeby zrobić z nim porządek to go nie ma.

oczywiście że tam jest - musi tam być w Wytwórni- dopiero po wykonaniu zadania  on się stamtąd przenosi gdzie indziej
przecież z nim rozmawiałeś już chyba jak dotarłeś do wytwórni , prawda?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Gdzie powinienem się rozglądać za lekarstwem dla Alberto?
Odpowiedz
#67
(15.08.2016, 23:29:41)ExtremeD napisał(a): Gdzie powinienem się rozglądać za lekarstwem dla Alberto?

Leśny obóz
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#68
Mam problem z zadaniem ''Pierścień Clude'a'' rozmawiałem z każdym w ZO, wytwórni i lodowej jaskini, ale mikt nic nie wie na temat pierścienia, liczę na Waszą podpowiedź.
Odpowiedz
#69
Pierwszy błąd - zadanie - Magia Śniącego - Oprócz różnych rzeczy mamy zdobyć Górski kryształ. Tak pisze w opisie zadania. Dostajemy go od Gor Hanisa, ale nazywa się Magiczny kryształ.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Odpowiedz
#70
Cytat:Pierwszy błąd - zadanie - Magia Śniącego - Oprócz różnych rzeczy mamy zdobyć Górski kryształ. Tak pisze w opisie zadania. Dostajemy go od Gor Hanisa, ale nazywa się Magiczny kryształ.


no własnie błędu nie ma bo jest w tekście
//Pierwszym ze składników będzie górski kryształ.

nazwa Magiczny Kryształ pojawia się później jako konsekwencja Lore
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#71
Dlatego zwróciłem uwagę na ten górski "magiczny" kryształ, bo sporo go się naszukałem i nie znalazłem.
Dla mnie jako gracza, to spory błąd. Zmarnowałem sporo czasu.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Odpowiedz
#72
a niepotrzebnie, bo przecież ofiarodawca sam nas zaczepia
ani w testach an iw rozgrywce klubowej nikt nie wyraził wątpliwości, że ten ten kryształ wymagał jakiegoś czasu na zdobycie go
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#73
Witam, zastanawiam się czy to jakiś problem jest, czy co... Otóż wykonywałem misję z przyjacielem Teofila, oddałem mu zwój teleportacji do obozu i gdy tam wróciłem to:
1. Hugo dziękuje mi i cieszy się, że przyjaciel wrócił
2. Znajduję martwego Teofila obok chatki Klina i nikt(Hugo/Parvez w sumie) powiązany nie ma żadnego dialogu, a kartki, którą Teofil ma też nie jestem w stanie przeczytać.
Czy to jakiś bug jest, czy muszę porozmawiać z innymi postaciami? Co ciekawe, gdy w desperacji po 3 wczytaniu i ujrzeniu tej samej sytuacji, wcieliłem się w Teofila i ożywiłem go, to Klin od razu zaczął go atakować, a że obaj są nieśmiertelni, to nie byłem w stanie dowiedzieć się, czy miałbym z Teofilem jakikolwiek dialog(na co wskazuje wpis w dzienniku). Oczywiście konsoli nie używam na co dzień, nigdy do tej pory nie użyłem K czy F8, a jedynie raz przyzwałem Martina, który się nie doczytał podobno.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#74
przeanalizowałem to z poziomu skryptowego i tu błędu nie ma
Teofil się normalnie teleportuje do obozu po otrzymaniu zwoju - w punkcie "OBOZBDT_12"  z rutyną czytania zwoju

w okolicy chatki Aidana nie ma prawa się nigdy pojawić bo nie ma takiego WP dla niego w skrypcie

ponadto sa już gracze, którzy robią z nim kolejne zadanie w wyższym rozdziale i nic podobnego nie zgłaszali

ile masz wolnego RAM? jakie pakiety graficzne?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Zadanie kucharze z kim pogadać u GAronda i tego strażnika pilnującego lochó nie ma żadnej opcji dialogowej na ten temat, czy najpierw mam uwolnić Gorna?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości