Zjednoczony Obóz
#76
(16.08.2016, 20:29:08)saturas napisał(a): Zadanie kucharze z kim pogadać u GAronda i tego strażnika pilnującego lochó nie ma żadnej opcji dialogowej na ten temat, czy najpierw mam uwolnić Gorna?

Kucharzy NIE MA w zamku, szukaj w kopalniach  ;)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#77
Memorius:
Chatka nie Aidana, tylko Klina, to miejsce na górze Zjednoczonego Obozu.
Ramu mam 8GB, nic poza Przeznaczeniem nie miałem włączone. Taki laptop http://www.delkom.pl/p/23748-laptop-leno...1c0pb.html
Mógłbym poprosić o kod na Teofila? Bo to wygląda na jakiś dziwny indywidualny bug chyba...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#78
no owszem wysłałem , tyle że on się pojawi w pierwotnym miejscu w grze  a nie w obozie - bo insertowany NPC zawsze ma swoją rutynę startową i nawet nie wiem czy dialog zatrybi
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#79
Hmm... Dialog był możliwy, zadanie zostało wykonane, nagrodę dostałem ale racja, poszedł sobie do jaskini znów. Ehhh... Może jednak powinienem wczytać i próbować ożywić go F8...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#80
Jako pro elo koks od spraw kodzenia polecałbym go jednak ożywić. I tak musisz użyć kodów tak czy siak.
Odpowiedz
#81
Gdzie jest Jesse? Porozmawiałem z dwoma kopaczami, wracam tam i tego lujka nie ma. Gdzie oni mieli się spotkać?
Odpowiedz
#82
(18.08.2016, 14:25:21)Teodor napisał(a): Gdzie jest Jesse? Porozmawiałem z dwoma kopaczami, wracam tam i tego lujka nie ma. Gdzie oni mieli się spotkać?
No w tej kotlince
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#83
(16.08.2016, 14:32:57)Marcin123 napisał(a): Mam problem z zadaniem ''Pierścień Clude'a'' rozmawiałem z każdym w ZO, wytwórni i lodowej jaskini, ale mikt nic nie wie na temat pierścienia, liczę na Waszą podpowiedź.
wpis wyraźnie wskazuje z kim należy porozmawiać najpierw
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#84
Mam problem z zadaniem ''Magia Śniącego'' oddałem wszystkie składniki Paravezowi i kazał mi się zgłosić za 3 dni, przychodzę do niego,a on nie ma żadnej kwestii dialogowej na ten temat.
Odpowiedz
#85
widocznie nie minęły pełne trzy dni
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#86
(18.08.2016, 16:13:09)Memorius napisał(a):
(16.08.2016, 14:32:57)Marcin123 napisał(a): Mam problem z zadaniem ''Pierścień Clude'a'' rozmawiałem z każdym w ZO, wytwórni i lodowej jaskini, ale mikt nic nie wie na temat pierścienia, liczę na Waszą podpowiedź.
wpis wyraźnie wskazuje  z kim należy porozmawiać najpierw

Podpowiesz gdzie znalazłeś figurkę beliara?
Odpowiedz
#87
(19.08.2016, 14:47:33)ruunaldo napisał(a): Podpowiesz gdzie znalazłeś figurkę beliara?
Figurkę znajdziesz w kufrze w jednej z wież Xardasa :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#88
ehh ten stary cap miał tyle wież.. aż o jednej zapomniałem ;)
Odpowiedz
#89
Nie wiem czy to zadanie miało tak wyglądać ale do rzeczy. W zadaniu Polowanie na harpie mamy zabić harpie w kanionie troli jednak po zabiciu tylko części zadanie się zalicza, czy to tak mialo byc ?
Odpowiedz
#90
Tak, po rozmowie pojawia się kilka tych z zadania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości