Zjednoczony Obóz
Dziwne mineło co najmniej 4 ale popróbuje jeszcze ze spaniem, aha i jeszcze czy godzina (w gothicu) ma znaczenie ?
Odpowiedz
Chyba nie. Nie wiem jak to jest skryptowo napisane.
Odpowiedz
Czy wszystkie księgi dla Teofila są dostępne w R2?
Odpowiedz
(23.08.2016, 22:02:22)Scrander napisał(a): Czy wszystkie księgi dla Teofila są dostępne w R2?

Nie.
Odpowiedz
Cytat:Dziwne mineło co najmniej 4 ale popróbuje jeszcze ze spaniem, aha i jeszcze czy godzina (w gothicu) ma znaczenie ?


jesteś pewny, że masz wszystkie przedmioty jakich on potrzebuje?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Krucze ziele, gdzie je mogę znaleźć? Taran mówi, że może mieć ktoś, kto wcześniej był w Kolonii, pogadałem z ludźmi w LO, ZO, hmm jeszcze w Jarku u bandytów i z miltenem, nikt inny nie przychodzi mi do głowy.
Odpowiedz
no przecież to Milten w Górniczej Dolinie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aha, czyli jest to zadanie rozdziałowe tak? Nie zrobię tego jak Milten jest w Klasztorze ?
Odpowiedz
No chłopie - odwiedzasz ZO w r2 gadasz z ludźmi z obozu, Alberto jest chory i cierpi to chyba pomagasz mu od razu prawda?
tak, Milten w Klasztorze już nic o roślinie nie mówi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Smutek 
Utknąłem w martwym punkcie w zadaniu "Pierścień Cylde'a" - mianowicie rozmawiałem ze wszystkimi osobami ze ZO, wytwórni oraz Lodowej Jaskini i nikt nie ma nic nowego do powiedzenia ... Ostatni wpis w dzienniku "[...] Zatem kto może stać za kradzieżą ???"

Czy jest on może gdzieś ukryty ???
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Który masz rozdział? Ta misja rusza troszkę później, po wykonaniu innych zadań w obozie(a konkretnie po przekonaniu do siebie jednego pana)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Aha - II rozdział :)
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Ludziska, którym wejściem mam wprowadzić tych kopaczy do kopalni? Obleciałem całą wewnątrz i na zewnątrz,zagadałem Grimesa i nic. Sami też nie chcą zagadać.
Odpowiedz
To kopacze rezerwowi. Masz ich zostawić przed kopalnią.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No ale jak? Cały teren chyba obleciałem a ci łażą jak rzep na psim ogonie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości