Zjednoczony Obóz
jeśli gadałeś z Pacho i zgodziłeś się na zadania, to Zły wyjdzie z tobą na zewnątrz...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(14.12.2016, 17:44:56)Tituf napisał(a): jeśli gadałeś z Pacho i zgodziłeś się na zadania, to Zły wyjdzie z tobą na zewnątrz...
ja już od złego mam ten papier żeby wrobić świstaka  ale ze świstakiem nie mam żadnej opcji  co do pacho jakie zadania ? z zabiciem harpi już zrobiłem chyba że o czym innym mówisz
Odpowiedz
Ile masz zręczności?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
22 Ile potrzeba na wsuniecie mu tego papierka ?
Odpowiedz
więcej , aczkolwiek nie 100 rzecz jasna :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
SIemka robię 2 run w Przeznaczenie zapomniało mi się o Zadaniu dla Serafi, pokonałem Kruka , pogadałem z Guyem, Serafią i d**a Derek nie stoi tam gdzie stał gdy grałem ostatnio ... Czy on uciekł do Doliny świtu ? A jeśli tak to czy nie mam szans ruszyć wątku zjednoczonego obozu ?
Odpowiedz
(24.12.2016, 20:26:25)Rosiov13 napisał(a): Czy on uciekł do Doliny świtu ?

Aha...? O ile wiem to Derek nie rusza się z Obozu Bandytów przez całą grę.
Odpowiedz
Hmmh to ciekawe jestem na 100% pewny że stał za drzwiami za tym domkiem Thorusa..... no bo zaraz Serafi powiedziałem że Derek jest w Jarkendarze idę tam a go tam nie ma dziwne ..... Michał jesteś pewny że stoi w tym miejscu całą grę ?
Odpowiedz
Tak nie jest.
Derek pojawia się tylko wtedy, gdy się przeprowadzi pewien dialog z jednym z Bandytów.
Granie na skróty prowadzi właśnie do niepojawiania się określonych postaci.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Panie Memorius ma Pan na myśli Dextera czy kogoś z Obozu Bandytów ?
Odpowiedz
kogoś z obozu
może jeszcze się da z nim pogadać.... taka płotka w sumie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Uff dziękuję Memorius :) już myślałem że cały save stracony :)
Odpowiedz
Czy też macie problem że jak kogoś sprowadzacie w odpowiednie miejsce to nie chce się od was odczepić, np:

Drax i Ratford za nic w świecie nie chcą pozostać w obozie, zero kwestii dialogowych oraz jakiejkolwiek interakcji.
To samo dzieje się podczas sprowadzania kopaczy z jaskini z topielcami do kopalni... nic się nie dzieje łażę jak debil i nic..

Zna ktoś odpowiedź i czy tylko ja mam taki problem z tymi pajacami?
Odpowiedz
Z kopaczami to jest zrobione tak, że niestety jest bardzo mały obszar, który jest łapany jako ten końcowy i dlatego się opcja dialogowa nie chce pojawić. Musisz stanąć gdzieś koło kotła z zupą przed kopalnią i oni zagadają do Ciebie albo sam będziesz musiał zagadać.
Z Ratfordem i Draxem to już nie pamiętam jak to było, ale domyślam się, że podobnie. Pewnie łapią gdzieś w okolicach drewnianej bramy z wieżą.
Odpowiedz
No bo musisz ich doprowadzić na konkretny waypoint i może nie stanąłeś w odpowiednim miejscu. Z Rarfordem i Draxem chyba nikt nie miał problemu, a problem tych kopaczy był już tu opisywany.

Ps. Opcja szukaj działa bardzo dobrze :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości