Leśny Obóz
#46
Mili państwo jestem w starym obozie sekty przełączyłem 5 przełączników jest ich jeszcze kilka? może jakoś różnią się od tych 5 takich samych?
Odpowiedz
#47
Jest ich dokładnie 6 i wszystkie wyglądają tak samo. Sądzę, że powinieneś udać się zapolować na błotne węże, może to pomoże na Twój problem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#48
Niestety tam już znalazłem ;p
Może tak mam znalezione w u węży, w drzewie, u Caloma, za zamkniętymi drzwiami i hmmm po prawie stronie od wejścia.
Odpowiedz
#49
Jest jeszcze w okolicach placu świątynnego, w jakiejś górnej chacie, chyba.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#50
Jestem w obozie Bractwa, znalazłem 3 przełączniki, 1 w domku na górze, domku przy dawnym miejscu Tondrala oraz głębiej na bagnach. Nadal jednak nie otworzyły się kraty do "świątyni" Y'Beriona, więc rozumiem, że jest jeszcze jakiś przełącznik, tylko nie potrafię go znaleźć nigdzie.
Odpowiedz
#51
Jeszcze jest drugie tyle. :)
Odpowiedz
#52
(23.08.2016, 13:38:40)Dota napisał(a): Jeszcze jest drugie tyle. :)

Że co?! Jakim cudem, przeszedłem cały obóz 2-3 razy + na marvinie raz na osobnym save, nie znalazłem innych przełączników ;/
Odpowiedz
#53
Najwyraźniej niezbyt skutecznie szukasz. ;>
Odpowiedz
#54
No dobra, znalazłem jeszcze 2, klucz do skrzyni Cor Caloma znajduje się w obozie, czy dostaniemy go od kogoś?
Odpowiedz
#55
Klucz się znajdzie w odpowiednim czasie, bez obaw.
Odpowiedz
#56
O co chodzi w tym zadanie ze Stone'em? W dzienniku napis że Stone to żartowniś i tyle, żadnej wskazówki, nic.
Odpowiedz
#57
Jak dostawałeś to zadanie, to Stone zażartował z pewnej konkretnej rzeczy, musisz pokazać mu, że Bezi na żartach sie nie zna i wykonać to o czym wspominał.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#58
Jak ja pancerzy nie potrafię tworzyć.
Odpowiedz
#59
Nie musisz tworzyć, może znajdziesz ją, może Ci ktoś ją podaruje, jeśli zrobisz coś dla kogoś. Rób wszystkie misje to samo wpadnie do ekwipunku, jeśli nie pamiętasz co mówił stone to Ci powiem, że najlepszą zbroję świątynną.
Odpowiedz
#60
Oj zdobędziesz jakiś i wmówisz mu że zrobiłeś, on stwierdzi, że dobry żart i przegryziecie to rzepą i popijecie piwkiem :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości