Leśny Obóz
#61
Pierścień Wędrowca dla Hanisa w którym rozdziale jest do zdobycia?
Odpowiedz
#62
najwcześniej w czwartym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
Nie mogę znaleźć jednego przełącznika w obozie na bagnie... mam:

  1. w chatce na uboczu przy placu gdzie stał Joru w G1
  2. w drzewie
  3. w chatce z drzwiami przy placu nauczycieli
  4. chatka na piętrze z widokiem na świątynie
  5. chatka Shrata
Jakaś podpowiedź co przegapiłem?
Odpowiedz
#64
a dawne laboratorium?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
To znowu ja.. Gdzie jest klucz do skrzyni Cor kaloma?Dostajemy go później questowo?Bo niewiem czy dalej szukać w tym obozie czy ruszać dalej.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#66
Dostajesz go za jednego questa w Leśnym Obozie
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#67
Cytat: Cześć, słuchaj tam czytałem, że udało Ci się rozgryźć system przełączników na bagnie w starym obozie Bractwa w GD. Znalazłem 5 przełączników, ale to chyba trzeba w odpowiedniej kolejności tak?

Jeden w domu Shrata, Drugi u Cor Kaloma, trzeci nieopodal Darriona Kuźni, Czwarty u Baal Oruna, piąty gdzieś też tam był tylko już nie pamiętam gdzie, jakaś specjalna kombinacja jest czy jest ich więcej?

Taką oto wiadomość prywatną otrzymałem od użytkownika Draco. Jako że tworzymy społeczność otwartą i dobroduszną dla każdego, postanowiłem umieścić odpowiedź na nurtujące go pytanie w tym właśnie temacie, aby każdy zainteresowany mógł również się jej przyjrzeć. Prawdą jest, że problem owy był już poruszany w tym temacie i również odpowiedź na podobne pytanie padła, ale mimo wszystko przypomnę raz jeszcze zasadę dotyczącą przełączników.

Kolejność uruchamiania przełączników w lokacjach takich jak Obóz na Bagnie oraz Świątynia i Kopalnia w Dolinie Przodków nie ma żadnego znaczenia. Celem gracza jest aktywacja wszystkich przycisków znajdujących się na danym obszarze. W przypadku Obozu na Bagnach Draco mógł pominąć przełącznik znajdujący się w drzewie, do którego wnętrza wchodzimy po drabinie lub w odseparowanej części obozu, gdzie przebywają węże błotne i wstrętni krwiopijcy. Mam nadzieję, że pomogłem i życzę owocnej gry.
Odpowiedz
#68
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące zadania z 20 lekkimi mieczami dwuręcznymi. Z pewnością nie znajdę aż tak dużej ilości w grze, więc podejrzewam, że muszę je jakoś stworzyć. Pytanie tylko czy one same się stworzą po naostrzeniu na kamieniu szlifierskim określonego oręża np. zardzewiałego miecza dwuręcznego, czy to działa w jakiś inny sposób?
Odpowiedz
#69
Polecam postać trochę przy kamieniu. Nie od razu je dostaniesz ale po pewnym czasie szybko uzbierasz dwudziestke.
Odpowiedz
#70
Kojarzy ktoś przełączniki na bagnach? Ile ich jest? Bo użyłem 3 i nic sie nie stalo.
Odpowiedz
#71
Jest ich 6
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#72
Mam pytanko. Czy nie idąc do leśnego obozu przed jarkendarem coś straciłem? Gdzieś wyczytałem, że dostałbym miksturę akrobatyki...coś jeszcze poza tym? Moglibyście napisać co? Bo przepaść w Jarkendarze pokonałem bez miksturki - przemiana w wilka dała radę :) Pytam z czystej ciekawości.
Odpowiedz
#73
Tak, straciłeś tylko lub aż Miksturę Akrobatyki.
Odpowiedz
#74
Zbliża się koniec kolejnego rozdziału i takie pytanko czy misję z pierścieniem dla Gor Hanisa da się w 3R jeszcze wykonać?
Odpowiedz
#75
Nie, musisz zaczekać do 4R
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości