Easter egg/ciekawostki w Przeznaczeniu
A skąd miałem to akurat zupełnie wyleciało mi z pamięci... wydawało mi się, że gdzieś znalazłem, ale skoro wspominasz ją w taki sposób, to znaczy, że jednak questowo ją chyba dostałem, to choć trochę mnie uspokaja. No dobrze, część zadań jednak wykonałem i przynajmniej na początku byłem bardzo sumienny w czyszczeniu nie tylko lasów i jaskiń.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
szkoda , że jej nie użyłeś Smutny Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ummm... WOW! Może to nie powinno być w dyskusji tylko w bonusach, ale moja postać aż padła z wrażenia jak wspaniałe jest to ostrze! (tak, mam jeszcze kilka sejwów z róznych etapów gry). Z resztą mieszek Memoriusa też nie zbalansowany trochę, bo na hita potem wszystko leci...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ta Laska Adanosa wogóle jest do czegoś potrzebna?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
tak,możesz założyć jako broń
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobre sobie :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Lewkooo, Ty się śmiej. Ja za za każdym razem, czy to używałem Laski Adanosa czy Mizerykordii, czy to Wina Biesiadnego poprzedni zapis miałem daleeeeeekoooo. xd
Odpowiedz
XDDD Dlatego zapisuje co minute :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(02.09.2016, 20:11:07)Dota napisał(a): Lewkooo, Ty się śmiej. Ja za za każdym razem, czy to używałem Laski Adanosa czy Mizerykordii, czy to Wina Biesiadnego poprzedni zapis miałem daleeeeeekoooo. xd

Ja się zabezpieczałem zapisem przed używaniem rzeczy mi nie znanych, szczególnie podejrzany był mieszek memoriusa ;d
Odpowiedz
Cytat:poprzedni zapis miałem daleeeeeekoooo. xd

i to właśnie chodzi :!:  
/* Troll 

pamiętam moje niewinne pytania do pana Dota w Klubie typu - a Winko Biesiadne smakowało?   <...>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.09.2016, 20:14:32)Memorius napisał(a):
Cytat:poprzedni zapis miałem daleeeeeekoooo. xd

i to właśnie chodzi :!:  

A później się dziwisz jak przychodzą na forum i płaczą,że mają bugi jak po takiej sytuacji używają F8 XD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(02.09.2016, 20:14:32)Memorius napisał(a): pamiętam moje niewinne pytania do pana Dota w Klubie typu - a Winko Biesiadne smakowało?   <...>

Taaa, moja irytacja za każdym razem też na pewno została uwieczniona gdzieś w archiwum. Język
Odpowiedz
A co powiecie o wyśmienicie pachnącym Likierze na kościach ? Próbowaliście?
Odpowiedz
oczywiście że to jest nadal zarchiwizowane

tymczasem powiem, że nie zawsze gracz jest informowany o obniżeniu jakichś statystyk Cool 
zawsze jednak jest informowany przedtem żeby nie otwierał, nie dotykał itd
no... prawie zawsze Troll

(02.09.2016, 20:24:37)XaroN napisał(a): Próbowaliście?

IMO pychota
jestem bardzo dumny z wykonania i wprowadzenia do gry tego itemka

wspomniana dziś w innym temacie nazwa "Likier na kościach" to także ee.
Młodsi wiekiem może tego nie wiedzą ale tak kiedyś nazywano denaturat z niebieską nalepką i trupią czachą z piszczelami.
Pewna kategoria miłośników napojów wyskokowych niestety raczy się do dziś tym trunkiem... :/ :no:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nurtuje mnie pewna rzecz. Czy panowie Siran i Loren wzięli swoje imiona od nazw znanych płynów do płukania - silanu i lenoru? Tak mi się jakoś skojarzyło.

W obozie myśliwych mieszka Gaston - tak samo nazywał się myśliwy w "Pięknej i Bestii"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości