Easter egg/ciekawostki w Przeznaczeniu
(14.07.2017, 16:31:37)Memorius napisał(a): w zasadzie jest event tylko na Opuszczoną Kopalnię i TYLKO tam powinien być
czy w wersji 1.1. był jakiś błąd? teraz już tego nie powiem
Jeśli chodzi o ścisłość: ten event w Starej Kopalni pokazywał się w takiej grocie w jaskini znajdującej się na najniższym poziomie. Chodzi o tą jaskinię, gdzie znajdują się dwie drabiny. Jest tam dodatkowa grota, której nie było w G1. Jest tam chyba posąg Innosa ale już cholera nie jestem pewien. Żeby tam wejść trzeba idealnie co do milimetra przeskakiwać po skałach. Jak grałem pierwszym razem to właśnie w tym miejscu stałem się Miszczem Gothic. Za drugim podejściem już nie.
(14.07.2017, 16:49:02)Michał napisał(a): Na logikę można przypuszczać, że chodzi o rejs łódką ze Skipem do Khorinis.  winner

Bezczelnie zapytam, jak to osiągnąć? :D
Odpowiedz
No spodziewałem się ze Skipem, tylko nie miałem ppjęcia jak to zrobić. Z 20 razy go pytałem i nie chciał :/
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak Michał, o to właśnie chodzi. OK

(14.07.2017, 16:57:53)Lewkooo napisał(a): Z 20 razy go pytałem i nie chciał
bo łódkę się bierze bez pytania Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aby użyć łódki Skipa, dalej potrzeba pewnego przedmiotu?
Odpowiedz
Tak i nawet tego samego. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja to wszystko czytam i sie drapie w glowe... jakiego przedmiotu? Jaki rejs ze Skipem? Rejs łódką w DP odkrylem ale w Jarku?

Po Epilogu obowiwzkowo powrot do Przeznaczenie
Odpowiedz
Jest to przedmiot bardzo pomocny dla każdego kapitana statku i trzeba uważać by go nie stracić.
Odpowiedz
JAKIŚ przedmiot to pewnie jest i musialem go zdobyć, bo płynąłem łodzią. Tylko moja nieświadomość pozostaje, bo nie wiedziałem, jaki to przedmiot :>
Odpowiedz
Nie jestem pewien tylko czy to ten sam przedmiot
Odpowiedz
Czy to prawda, że tracimy questa u Canthara z Sarą, jeśli do pierwszej rozmowy z nim przyjdziemy w stroju wieśniaka od Lobarta? :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nie. ponieważ nawet jeśli Canthar widzi nas w lepszym ubraniu to i tak w sprawie Sary zaszantażuje nas siedząc już na ławce w mieście.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak chyba było nawet w NK, nieprawdaż?
Odpowiedz
Jeden ee którego chyba nigdy już nikt nie odgadnie, bo jest niesamowicie trudny.
Ur-Kosh
Kosh to genialna postać kosmity z genialnego serialu s-f "Babylon V'
Kto oglądał ten wie , o co chodzi OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Oczywisty ee czyli Baron von Rabe , Rabe to po niemiecku Kruk.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
taka ciekawostka

[Obrazek: hNaMcFz.png]

to drzwi do jednego z domków w w Obozie Myśliwych, którego nikt nie potrafił otworzyć
drzwi te otwiera się nie kluczem, a Rogiem Myśliwskim, który odzyskujemy dla Fanhila.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości