Bonusy i Drogocenne przedmioty
(24.04.2020, 11:27:05)N1kX napisał(a): В 1.6 я поднял из под текстур около 150+ предметов. В версии которую я доделываю в данный момент поднял ещё около 23 штук.
Ciekawe, jak to ma się teraz do balansu... Hmm
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Мне просто интересно, почему на это никто не обратил внимание, на баланс влияния особого нет. Игроки все равно жалуются, что золота мало xD
Ты же можешь глянуть, что я вытащил. Документы все доступны.
В основном там исправил положения предметов, были предметы, которые плохо брались в фокус, или торчали наполовину и пр. Больше всего в Долине Предков.
Ошибка человека, который менял 3ds файл и потом не посмотрел, что он утопил под землей...
Odpowiedz
Cytat:Мне просто интересно, почему на это никто не обратил внимание

No to ci odpowiem. Zwrócił. Ponad tydzień czasu ustalaliśmy, jakie przedmioty z zaśmieconego DP usunąć i chicken usuwał tego mnóstwo, w tym nawet Krwawy Puchar. To, co nie było widoczne zostało tak jak było, to nie dotyczy gracza.
No, mam nadzieję, że wyciągnięte (w moim mniemaniu niepotrzebnie) rzeczy nie zaburzyły akcji skryptowych ani nie wpłynęły na realny balans złota, który był przygotowywany przez prawie dwa miesiące.
Ogólnie jeśli pojawią się w tym zakresie jakieś negatywne uwagi, to należy przywrócić stan poprzedni, czy raczej usunąć to definitywnie. I uważam, że zamiast przywracać, trzeba było to usunąć od razu. Te przedmioty nie mają nic wspólnego z balansem itemów Przeznaczenia, które są u nas policzone co do jednej sztuki.
Jak mam  teraz odpowiedzieć komuś na pytanie ile jakichś przedmiotów znajduje się w grze?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Поверь, влияния никакого.
Если посмотреть, что пишут новые игроки в мод...
Золота мало, вещей мало, где что брать не знаю. Так что я думаю, что вряд ли кто-то вообще заметит, что я исправлял что-то...
Odpowiedz
(24.04.2020, 14:07:35)N1kX napisał(a): Если посмотреть, что пишут новые игроки в мод...
Золота мало, вещей мало, где что брать не знаю.


:>  to nie ja to pisałem, naprawdę

Cytat:Moim zdaniem balans jest idealnie wyśrodkowany, każdy gracz powinien sobie poradzić
Cytat:Ogólnie balans jest na tyle ciekawie pomyślany, żeby nasza postać była raczej wszechstronna, jedynie z lekkim naciskiem na główny nasz atrybut.

Cytat:To jest Przeznaczenie, jedyny mod, który posiada dobry balans.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ciekawe znalezisko nieopodal obozu bandytów w Dolinie Przodków :> Dla mnie tym bardziej cenne, bo Bezi będzie często używał kuszy. 
Piąte podejście do gry a nadal można odkryć coś nowego. 
[Obrazek: bsqrDYd.png]
Odpowiedz
(18.11.2018, 18:56:43)Memorius napisał(a):
(18.11.2018, 18:48:37)Klimek napisał(a): Z pewnością twórcy moda znają szczegółowe liczby
tak, w wewnętrzej solucji mamy to podliczone bardzo szcegółowo

ogólnie bronie 1 H - 16 %
          bronie 2h - 14%
łuki - 14%
kusze - 21%

Czy oprócz tabliczek i rozmowy rano z Wulfgarem można jeszcze jakoś zdobyć bonusy do umiejętności posługiwania się bronią? Jeżeli tak to ile punktów procentowych?

A tak poza tym da się jakoś podnosić przedmioty będą pod wodą? Bo w jeziorze przy chacie Irwina jest sakiewka, którą za cholerę nie wiedziałem jak podnieść. :/
Odpowiedz
Będąc w Jastrzębiach można jeszcze podnieść 1h i 2h, a tak to chyba nie.

Ja zawsze podnoszę przedmioty pod wodą zbliżając się do nich, podświetlając i przytrzymując przycisk CTRL, następnie wypływam na powierzchnię i wciskając "W" bodajże zabieram przedmiot. Ale możliwe, że nie trzeba wypływać, pamiętam, że ktoś mówił jak to robić...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Czy coś oprócz jedzenia sera daje bonus do zręczności (pomijam składniki mające zastosowanie w alchemii)?
Odpowiedz
Nie, nic oprócz sera daje.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zupki Hwora :>
Odpowiedz
@Klimek miałem na myśli, to co mam jeść, żeby się uzdrawiać, żeby przy okazji jakieś bonusy dodać, jeżeli mi się już sery skończyłem :D
Odpowiedz
To niestety tylko ser pozostaje.
A z ciekawości: posiada ktoś informacje ile w poszczególnych zenach można zdobyć sera, szynki i jabłek nie licząc tych otrzymywanych od npc?
Odpowiedz
Powiedzmy, że są takie informacje :)
Odpowiedz
Kiedyś, jeszcze w roku 2016 liczyliśmy to do celów balansowych. Liczone były tylko w handlu i w ramach nagród itd.
Nigdy nie zostały policzone te przypisane do zenów i te w skrzyniach.
skryptowo  (wersja) 1.5.1 - są dwa jabłuszka Troll Lol
     Khorinis   Wld_InsertItem(ItFo_Apple,"FP_ITEM_XARDAS_03");
     Górnicza Dolina   Wld_InsertItem(ItFo_Apple,"FP_ITEM_COASTBASE_02");

ogólnie nie da się dokładnie określić liczby tych itemów w grze ze względu na losową zmienną richboy, która powoduje że liczba pewnych itemów u zabitych lub pobitych i okradzionych jest raz taka, a raz inna
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości