Bonusy i Drogocenne przedmioty
Jest tylko ten jeden egzemplarz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Faktycznie, przez ten stragan ciągle omijam Garetta, pogadałem ze wszystkimi oprócz z nim, dzięki!

Tablicza kuszników III jak się wpłynie w tamto miejsce:

[Obrazek: CV1jcpJ]
Odpowiedz
Nikt. Podczas mojej pierwszej rozgrywki w Przeznaczenie   też mi zniknęły wszystkie bryłki z Opuszczonej Kopalni. Możesz sobie je dodać kodami, zdobyć złoto innymi metodami lub wczytać zapis jak jeszcze te bryłki masz.
Odpowiedz
Obawiam się że nie masz racji. Jest jakiś NPC który kradnie. Była taka sytuacja w G1 i G3. Pewnie tutaj też to wprowadzili.

Ciezko będzie przyzwać kodem 400 sztuk.

Pytanie o inną atrakcję. Nie pamiętam u kogo ale jest do kupowania u któregoś kupca przedmiot pisany wielkimi literami który służy za pierścień. Jednak nie daje żadnych strat ani bonusów. Kiedy jest w QE symuluje pierścień jednak jest na dole w komentarzu tam gdzie drobnica. Miał ktoś z tym styczność? Co to jest ?
Odpowiedz
Mówisz o zwykłym Złoto? (Itmi_gold) A może o bryłkach złota? (Itmi_Goldnugget_addon)

Ponieważ główny bohater może zostać okradziony tylko na Irdoracie.
Odpowiedz
W VI Rozdziale pływając wokół statku można trafić na podest z tablicą III kusznictwa, wracamy na ląd w miejscu gdzie są 3 ogniste jaszczury zaraz po zejściue ze statku z lewj strony.
Odpowiedz
Hej, mógłby mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie działa mikstura akrobatyki? Ona przestaje kiedykolwiek działać? Czy są jakieś specjalne okazje na które warto ją chomikować.
Odpowiedz
To mikstura wspomagająca min gracza o słabych statystykach w zręczności przy kradzieżach specjalnych i o bardzo dużym ryzyku. Czasem wykorzystywana w taktyce walki, czasem do szybkiego przemieszczania. Umiejętność mija po kradzieży.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Bo ogólnie przeskoczyłem sobie za zawalony most przy Domie Strażników Umarłych w Jarkendarze i mam problem z przeskoczeniem z powrotem, a po prostu nie chce mi się wracać do ostatniego save'a ;P Czyli jeżeli nie ukradnę nic za pomocą kradzieży kieszonkowej, to ta akrobatyka jest na stałe?

I dlaczego mikstura ochrony przed magią też działa do pierwszej kradzieży (ma taki sam opis jak mikstura akrobatyki).
Odpowiedz
(18.03.2021, 14:32:54)Hadar napisał(a): Bo ogólnie przeskoczyłem sobie za zawalony most przy Domie Strażników Umarłych w Jarkendarze i mam problem z przeskoczeniem z powrotem
Wydaje mi się, że można sobie tam zrobić teraz mały mostek samemu...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
@Tituf - co masz na myśli?
Odpowiedz
Można po prostu ściąć drzewo, ale przed skokiem, bo rośnie od strony Świątyni.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W jaki sposób ściąć drzewo, bo nie widzę możliwości interakcji? Potrzebuję coś w ekwipunku? Topór drwala jak coś mam.
Odpowiedz
(18.03.2021, 17:30:17)Hadar napisał(a): W jaki sposób ściąć drzewo, bo nie widzę możliwości interakcji? Potrzebuję coś w ekwipunku? Topór drwala jak coś mam.

W wersji 1.5.1 nie ma takiej możliwości. (Oficjalna dla polskich graczy)
Odpowiedz
Gdzie znajdę:
- Pierścień Posłańca I
- Pierścień Kapłana I
- Pierścień Uzdrowiciela I

bo brakuje mi tylko tych trzech pierścieni, żeby mieć wszystkie skompletować Zestawy Wojownika, Posłańca, Kapłana i Uzdrowiciela. Nie żebym ich potrzebował jakoś szczególnie (choć Pierścień Posłańca I przydałby się do kradzieży kieszonkowej), po prostu przez to, że ich nie mam w ekwipunku, mam wrażenie, że pominąłem coś istotnego w Jaarkendarze, ale nie wiem co. :v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości