Bonusy i Drogocenne przedmioty
Ja NIE wiem kto odkrył, ale wiem, że JA nie odkryłem :O

Jakieś dodatkowe info? :D
Odpowiedz
Żadnego :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Set posłańca jest do zdobycia w R1?
Odpowiedz
Nie, dopiero od drugiego.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Przeglądałem właśnie swój ekwipunek i natknąłem się na "Sakwę Melchiora". Jestem w 5R i zastanawiam się czy jest to powiązane z jakimś zadaniem, czy mogę sobie beztrosko przytulić jego zawartość, bo nie ukrywam jest całkiem przyjemna.

Co do łodzi to raczej starałem się wejść w każdy możliwy kąt, ale nie udało mi się rozgryźć tego bonusa...
Odpowiedz
Sakwę Melchiora można otworzyć jako zwykły mieszek ze złotem.
Jest to po prostu część nagrody za zadanie "Laska Maletha"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A widzisz, dzięki. Nie pamiętałem skąd to posiadam, ale teraz widzę, że godne wynagrodzenie za okazaną pomoc.
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie punktów życia. Macie jakiś "trik" jak je zwiększyć? Słyszałem ze odpowiednio przeprowadzona rozmowa z datkami u Darona jest w stanie mocno podnieść ilość punktów życia. Tylko jak ją przeprowadzić ? Albo jakieś inne pomysły? :) Proszę o pomoc !
Odpowiedz
Dobrowolne datki u Darona, nie próbowałeś tego?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
zaczyna mnie to denerwować
ten zawodnik doszedł do R4 ponoć w swojej poprzedniej rozgrywce a teraz zadanie przedszkolne pytania jakby nigdy nie grał w G2 NK nawet
no i oczywiście nie słyszał o Netbeku i jego nauce HP
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szkoda mi punktów nauki - owszem wiem ze u Netbeka można boostować HP. Widzę że masz jakiś problem Memorius ;)
Odpowiedz
(02.09.2016, 19:33:14)Memorius napisał(a): Eliksir Ducha w nagrodach
Gritta gdy powiemy jej że jej mąż nie żyje
W którym rozdziale można to zrobić?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jak poznasz jej męża - czyli już w drugim można to zrobić.
Odpowiedz
Hmmm... Mam amulet posłańca, który nie pamiętam gdzie się zdobywało, ale powinienem mieć też pierścień jeden, ponieważ zabiłem goblińskiego posłańca. A takowego pierścienia nie mam. Przeszukuję każde zwłoki. Jakieś sugestie?
Odpowiedz
(13.10.2016, 12:58:37)Maniaks napisał(a): Hmmm... Mam amulet posłańca, który nie pamiętam gdzie się zdobywało, ale powinienem mieć też pierścień jeden, ponieważ zabiłem goblińskiego posłańca. A takowego pierścienia nie mam. Przeszukuję każde zwłoki. Jakieś sugestie?
Opcja szukaj się kłania.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości