Bonusy i Drogocenne przedmioty
W grze są co najmniej 4 słoneczne aloesy(przynajmniej ja tyle znalazłem), jeden jest standardowo na odblokowanie nauki u zielarki, z pozostałych może nam ona uwarzyć eliksiry, każdy daje na stałe +10 do pancerza przed bronią i strzałami.
Odpowiedz
Hej, wiecie gdzie zdobyć więcej książek wiedzy itp, tych dających PN? Na razie przeczytałem tylko tą od Sharkiego.
Odpowiedz
Bądź uważny a znajdziesz. To swego rodzaju nagroda za skrupulatność, więc pytanie jest nieco chybione. Nie można na tych bonusowych PN opierać rozwoju swojej postaci, to tylko dodatek.
Odpowiedz
Jak ktoś wykona zadanie "Wielka Wyprawa na Orków" to zachęcam do odwiedzenia obozu znajdującego się w rozpadlinie nieco przed Leśnym obozem i zagadania z jakże religijnym przywódcą tej grupki, usłyszymy parę pochwał a i prezent otrzymamy:)
Odpowiedz
Warto jeść szynki Język
Odpowiedz
(06.12.2016, 18:54:10)Narcyz napisał(a): Warto jeść szynki Język

Oczywiście. Warto jeść także wiele innych produktów żywnościowych.
O napojach już nie wspomnę.
Odpowiedz
Co do szynki to powiem, że bardzo ciekawe dialogi o niej mają dwaj towarzysze broni paladyni, którzy pojawiają się w zamku w GD na pewnym etapie zadania "Wielka Wyprawa na Orków":)
A co do bonusów to tak jak większość zauważyła modląc się do Innosa można dostać ciekawe Bonusy, np.:
- łącznie +10 siły i +10 zręczności lub +10 któregoś z tych współczynników i +10 many, (opcja z dodtkiem za 500 sz. zł. - raz dziennie)
- można również wcześniej za drobniejsze datki pozyskać energię życiową lub po zdobyciu powyższego bonusu otrzymywać za 500 szt. zł. +3 do energii życiowej.
Osobiście stwierdzić muszę, że staram się każdego dnia podziękować Innosowi za kolejny dzień i kopsnąć mu parę setek złota bo zdrowie jest najważniejsze:)
Odpowiedz
A mnie osobiscie nie bylo stac na uslugi Innosa i placilem mu tylko przy sporym nadmiarze gotowki, a tej generalnie czesto brakowalo
Odpowiedz
Koło starej wiezy Xardasa w Gorniczej dolinie ,tuz na przeciw wejscia , jak wejdziecie na skały to znajdziecie za takim malym parkanem mieszki zlota , eliksir zreczności , kilka zwojów
Odpowiedz
podpowie ktos gdzie znajde drugi pierscien wojownika? mam amulet i od grega jeden pierscien ale nie wiem gdzie ten drugi znajde
Odpowiedz
Jeden Pierścień Wojownika znajduje się
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Aha ok bo ja sadzilem ze gdzies na bagnach w jarkendarze..

jednak ten pierscien wojownika ze swiatyni w dp to kopia tego co dostajemy od grega bo nie daje bonusa jak za 3 czesc seta. musi byc gdzies ten inny

ok nie wazne bo juz znalazlem ten dobry :) to jakby ktos chcial calego działającego seta wojownika to amulet jest w jaskini na plaży piratów, 1 pierscien od grega za szpiegowanie bandytow a drugi pierscien w grobowcu qahodrona
Odpowiedz
Dodam jeszcze info odnośnie kapliczek:
- Beliar też ma swoje i jak komuś brakuje np. na modły do Innosa to bodajże za 1 pk many (można i za punkty trafień...no ale zdrowie...) można wziąć jak znalazł 500 szt. zł. na inwestycję u boga "sprawiedliwości" (jak ktoś poniszczył trochę kapliczek Boga Cemnośći to nadmienię, że te w DP są całe i zdrowe):)
- na marginesie komuś udało się za dary dla Adanosa u Vatrasa coś pozyskać?
Odpowiedz
(09.12.2016, 22:48:46)Lord Hagen napisał(a): na marginesie komuś udało się za dary dla Adanosa u Vatrasa coś pozyskać?

można , tylko trzeba to odpowiednio rozegrać na wczesnym etapie gry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm... trzeba będzie się pobawić w następnym podejściu, gildia nic do nie ma do rzeczy roumiem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Kalamitashi, 1 gości