Bonusy i Drogocenne przedmioty
Porcja newsów z Doliny Przodków

-na jednym z brązowych kamieni mniej więcej w połowie drogi między obozem myśliwych i chatką Pita jest smoczy korzeń
-przy wieży Starca są 2 smocze zębacze, za nimi jest drzewo i obok niego rosną goblinie jagody
-goblinie jagody niedaleko ścieżki do wieży gdzie jest Olbrzym
-goblinie jagody na płaskim terenie między obozem myśliwych i smoczym zębaczem(tym trochę przed cmentarzem)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Co prawda nie jestem teraz podczas rozgrywania Przeznaczenia ale przypomniała mi się jedna kwestia, która mnie trochę poirytowała podczas poprzednich podejść. Przypomnijcie mi proszę, gdzie znaleźć drugi pierścień posłańca bo za cholerę nie mogłem go utrafić. Z tego co pamiętam to amulet znalazłem u goblina na bagnach niedaleko teleportu a pierścień w ruinach w pobliżu Magów Wody. A drugi pierścień? Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie na forum więc pytam. Za jakiś czas zapewne uruchomię kolejne podejście do Przeznaczenie więc taka wiedza mi się przyda. :>
Odpowiedz
Jak idziesz od Piratów w stronę kanionu, to leży na ziemi obok skał, niedaleko oazy z teleportem. Trzeba się dobrze przyjrzeć, bo jest trochę zasłonięty.


@Edit Znalazłem screena, którego kiedyś zrobiłem. :>


[Obrazek: 2Oi6U01TTL_klVljpvBSVw.png]
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Nie wiem czy tu, czy w legendarnych broniach to pisać, ale... Gdzie mogę zdobyć łaskę Adanosa?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
W kanionie w Jarkendarze, przy namiotach orków.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Żeby od jednego ze strażników królewskich dostać miksturę siły w R2 należy pokonać odpowiednią ilość orków, pytanie moje brzmi - czy ten licznik się nie zeruje? Mogę bez problemu opuścić lokację w połowie eksterminacji, pójść choćby do Khorinis i potem wrócić?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tak, bo musisz pokonać po prostu wszystkich orków wokół zamku. Ale na klif już nie właź :>
Odpowiedz
Jaki klif, czo? :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ten z Hosh-Pakiem, bo ja raz się rozpędziłem i myślałem, że aby wykonać ten ukryty quest trzeba też zabić tych orków, okazało się że jednak nie. :D Więc tak tylko uprzedzam :>
Odpowiedz
Czekaj, czemu niby oni mają żyć? :O Już ich przed samą chwilką eksterminowałem...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tak mi się pomyślało o Hosh-Paku na którego dostajemy zlecenie w IV rozdziale przecież. :D A czyżby on tam nie stał w 2 rozdziale??
Odpowiedz
Ja go tam nie widziałem, chyba, że padł od jakiejś mojej zbłąkanej strzały :D

W skalnej fortecy jest krata, za którą bodajże kilku jaszczuroludzi jest i trochę skarbów... może mi ktoś przypomnieć jak się ją otwiera?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
tam gdzie kamienny smok? jest kołowrót jak idziesz do niego - po prawej za takim załomem skalnym
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć księgi dające +5PN?
Jedną możemy dostać w kanałach od Sharky'ego.
Nie wiem jak z Doliną Przodków i innych lokacjach.
Odpowiedz
Witam mam pewien problem. W jarkendarze znalazłem Dwa pierścienie wojownika (1) i jeden pierścień wojownika (2) oraz amulet wojownika. Znalazłem też tylko jeden pierścień posłanća (2) i amulet posłanća.Mam buga czy tak powinno być i po prostu nie znalazłem jednego pierścienia posłanća? I jakie powinny być bonusy z tytułu posiadania kompletu tych zestawów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości