Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko...
Dostaniesz ją w ramach nagrody za zadanko związane ze Starcem.
Odpowiedz
Zadania w DP lepiej robić przed czy po jarkendarze?
Odpowiedz
W sumie wsio ryba. W DP ino trzeba wykonać wszystkie zadania przyłączeniowe przed dołączeniem do gildii.a
Odpowiedz
W którym miejscu znajduje się starzec od szaty MaGotha?
Odpowiedz
Po prostu graj to go znajdziesz. Facepalm
Odpowiedz
(25.03.2018, 16:23:51)heniuw24 napisał(a): W którym miejscu znajduje się starzec od szaty MaGotha?
Nie igraj z moją cierpliwością bo takie debilne pytania uznam za trolling, tym bardzie,j że ty masz, kurwa, grać ,a nie czytać na forum o szatach, jeśli nie wiesz kto jest Starzec.
nie zaniżaj poziomu merytorycznego tego Forum takimi pytaniami, bo cię wyrzucę, a na drugi dzień zapomnę, że istniałeś
Bez odbioru.
Powtarzam - bez z odbioru.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cześć. Mam 5 questów.
Przebudzenie - ostatni wpis jest taki, że podsumowujemy z Ur-Shakiem wszystko to, co do tej pory zrobiłem w Górniczej Dolinie.
Do krwi ostatniej - spełniłem życzenia naszych przyjaciół.
Nienawiść - dałem Askvilowi pierścień orka.
Żywi i martwi - oddałem Tryfonowi czarną krew, pogadałem z Nestoriuszem.
Artefakty Zakonu Ocalenia - zabiłem strażników żywiołów i mam miecze (Charonian milczy).
I teraz problem jest taki, że nie mam żadnych opcji dialogowych z kimkolwiek.
Co mam teraz zrobić, z kim pogadać (chociaż wydaje mi się, że sprawdziłem wszystkich)?
Odpowiedz
(09.05.2018, 14:26:48)Valer napisał(a): Artefakty Zakonu Ocalenia - zabiłem strażników żywiołów i mam miecze (Charonian milczy).
Tak się tylko upewnię- ile ich masz? :)
Odpowiedz
(09.05.2018, 14:57:01)Jaskot napisał(a):
(09.05.2018, 14:26:48)Valer napisał(a): Artefakty Zakonu Ocalenia - zabiłem strażników żywiołów i mam miecze (Charonian milczy).
Tak się tylko upewnię- ile ich masz? :)

4.
Odpowiedz
Hmmm, mam wrażenie, że powinieneś móc oddać miecze... Spróbuj wyrzucić je na ziemię i podnieść ponownie.
Odpowiedz
(09.05.2018, 14:26:48)Valer napisał(a): Cześć. Mam 5 questów.
Przebudzenie - ostatni wpis jest taki, że podsumowujemy z Ur-Shakiem wszystko to, co do tej pory zrobiłem w Górniczej Dolinie.
Do krwi ostatniej - spełniłem życzenia naszych przyjaciół.
Nienawiść - dałem Askvilowi pierścień orka.
Żywi i martwi - oddałem Tryfonowi czarną krew, pogadałem z Nestoriuszem.
Artefakty Zakonu Ocalenia - zabiłem strażników żywiołów i mam miecze (Charonian milczy).
I teraz problem jest taki, że nie mam żadnych opcji dialogowych z kimkolwiek.
Co mam teraz zrobić, z kim pogadać (chociaż wydaje mi się, że sprawdziłem wszystkich)?

Spróbuj iść do maga co masz mu miecze żywiołów oddać.
Wyrzuć je z ekwipunku, podnieś - zobacz czy zaskoczy jakiś dialog.
Odpowiedz
(09.05.2018, 15:07:02)Jaskot napisał(a): Hmmm, mam wrażenie, że powinieneś móc oddać miecze... Spróbuj wyrzucić je na ziemię i podnieść ponownie.

(09.05.2018, 15:08:25)Erwin napisał(a): Spróbuj iść do maga co masz mu miecze żywiołów oddać.
Wyrzuć je z ekwipunku, podnieś - zobacz czy zaskoczy jakiś dialog.


Próbowałem z 5 razy, wciąż nic. I to jest drugi raz kiedy jestem na tym samym etapie. Już kiedyś wcześniej grałem i przestałem, bo nic nie dało się zrobić dalej.
Odpowiedz
Jaki masz ostatni wpis w tym zadaniu?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(09.05.2018, 15:17:48)Lewkooo napisał(a): Jaki masz ostatni wpis w tym zadaniu?

"Historia, którą opowiedział mi Charonian, po raz kolejny pokazuje, jak mało naprawdę znałem Xardasa. Te miecze wydają się mieć kolosalne znaczenie jako Magiczne Artefakty. Muszę je odnaleźć!"
Odpowiedz
No to nie wiem. Tam warunkiem jest posiadanie 4 mieczy i ten wpis co masz. Możesz podesłać zapis to zobaczę u siebie jeszcze.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości