Starożytny Kult
Skoro Lucy nie żyje to miałeś przyjemność poznać Nieznajomego (Mr Black) i zapewne masz jego liścik.
Dalej to chyba jasne .
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie mogłem go usiec, więc odłożyłem na później :D
Wiem, że się pojawia bezproblemowo, zatem od strony skryptowej jest OK. Po prostu wolałem się upewnić, czy nie ma tam żadnej pułapki logicznej na zasadzie - za bardzo pośpieszyłem się z jednym zadaniem i przez to drugie poszło się kochać Troll
Odpowiedz
Panowie mam pytanie - Dobar stoi w Świątyni Śniącego, mam dwa pergaminy (bo jeden już zdobyłem od Wasiliego i Milten zrobił zwój teleportacji) a teraz zdobyłem też od Lutero i zabijając Kruka. No i idąc do Miltena nie mam żadnej opcji rozmowy na temat wytworzenia nowych zwojów teleportacji. Jest jakiś inny składnik potrzebny do ich wykonania? Prosze o pomoc :)
Odpowiedz
A od Brahima zdobyłeś pergamin? Potrzeba trzech.
Odpowiedz
Mam pergamin od Kruka, Lutero oraz ten który dał Wasilij jak mu przyniosłem amulet( z tego właśnie zrobił pierwszy teleport dla Dobara). Mam w ekwipunku jeszcze dwa pergaminy także o co chodzi ? :/
Odpowiedz
musisz mieć 3 w ekwipunku z tego co pamiętam AhnBael pytał się czy masz od Brahima pergamin
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
AhnBael? Pierwsze słyszę o takiej postaci :D Jak na razie miałem 3 pergaminy w tym jeden zużyłem (ten od Wasiliego) a w ekwipunku mam ten od Lutero za 10 tysi i ten od Kruka (gdy go już ubiłem). Czyli ogółem trzeba mieć cztery pergaminy ?
Odpowiedz
czy ty mnie trollujesz czy mi się wydaje? IDŹ DO BRAHIMA PO PERGAMIN
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Byłem, aktualnie szukam goblina który da mi jagody dzięki za pomoc

No i się zaczynają schody. Mam pergamin od Brahima. Dobar stoi w świątyni śniącego. Ja mam 3 pergaminy i idę do Miltena i co? Nic ciekawego do powiedzenia mi nie ma..
Odpowiedz
To zadanie zawsze działało dobrze " ZAWSZE " nie wiem co porobiłeś ale coś zjebałeś albo masz już po prostu w eq zwój a nie dałeś go Dobarowi tyle w temacie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Jest git, trzeba było porozmawiać z Parlafem. Mam już miecz, jedyny problem to taki że nie mam jak się dostać do Falera poniewaz drzwi prowadzącego do niego przez starą wieżę Xardasa są zamknięte Smutny
Odpowiedz
trzeba coś przełączyć w pobliżu żeby się otworzyły
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chodzi o ten przycisk przy bramie wejściowej, który zamyka kratę? Jeśli tak to wcisnąłem go kilka razy lecz drzwi do pomieszczenia z Faler'em wciąż są zamknięte

Tzn przechodzę przez tą kratę która się podnosi, idę po kręconych schodach do góry i tam gdzie są zamknięte drewniane drzwi nie mam jak się dostać Smutny
Odpowiedz
Nie chodzi o ten przycisk na dole, rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu drzwi.
Odpowiedz
Witam, na wstępie napiszę, że niestety od początku gry nie mam zapisu w dzienniku "Starożytny Kult", jedynie jak quest się aktualizował to widziałem, że niby wpisuje. Do tej pory nie było mi to potrzebne niestety teraz trochę stanąłem z questem. Otóż: Jestem na etapie 4R gdzie mam udać się z Xardasem do Wieży Mgieł, który na mnie tam już czeka, byłem w Jarkendarze rozprawić się z Upadłym Paladynem na V, który mi grzecznie podarował Czarny Kamień, tylko teraz jak wchodzę do DP to Xardas nie ma żadnego dialogu, w zasadzie Saturas po zabiciu Paladyna też nic nie miał, coś ominąłem z tego wszystkiego?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości