Starożytny Kult
Mapę cmentarzy od Xardasa dostałeś?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tak dostałem, rozumiem, że czeka mnie powrót do Khornis, faktycznie sobie teraz przypominam, że coś mówił o cmentarzu, dzięki śliczne, czasami pamięć zawodzi to notatnikiem się podpieram, niestety w tym wypadku nie dało rady. Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:Witam, na wstępie napiszę, że niestety od początku gry nie mam zapisu w dzienniku "Starożytny Kult",

bo na początku nie zostało wykonane podstawowe zadanie z martwym magiem przy wieży, co więcej zapewne nie wzięte
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Możliwe, dlatego nie będę się sprzeczał, nie mam tego zapisu w notatniku niestety, niemniej to nie jest problematyczne, daje sobie radę póki co ;)
Odpowiedz
Bez tego zadania nie ukończysz gry
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Hej, mam pytanie odnośnie pergaminów. Potrzebuję 3 sztuki, a posiadam tylko dwa (od Lutero i od Wasiliego), wcześniej ten jeden od Kruka został już wykorzystany. Gdzie szukać dalej?

Dla wszystkich, którzy szukają 3 pergaminu, szukajcie u Brahima w porcie.

Tak na wypadek gdyby ktoś potrzebował szybkiej odpowiedzi, a jak widać, tutaj nie chętnie się ich udziela.
Odpowiedz
Hej, nie mam zapisu w dzienniku odnośnie starożytnego kultu ale zadania niby mi się zaliczają i fabuła szła do przodu ale teraz brak wpisu w dzienniku daje się we znaki i nie wiem co mam robić (zależy mi na pogadaniu z Hagenem żeby Vatras pozwolił mi dołączyć do wodnego kręgu). Zbrodnie i kare zrobiłem całą, mam misję mroczny paladyn (Imperanon mi ma pomóc jak przyniosę mu serce demona), pogadałem z mortem i mam misje o tym ostrzu i jeszcze teraz zagadał do mnie Simon i przyjąłem zlecenie zabicia strażnika Borysa. Moglibyście mi podpowiedzieć co należy teraz zrobić aby popchnąć misje z kultem i dostać się do Hagena (albo niech ktoś wstawi screen z tym wpisem) czy po prostu mam robić misje związane z kultem i to samo ruszy ?
Odpowiedz
Tak, rób misje z Kultem, od Morta, pospaceruj w okolicach Klasztoru. Do Hagena dostaniesz się po wyborze gildii
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ok, dzięki, tylko brak wpisu starożytnego kultu może później coś popsuć ? i czy da się jakoś ten wpis przywrócić ?
Odpowiedz
Ja nie miałem wpisu do końca, ale nic mi się nie popsuło. Musisz czytać dialogi skupiając się na nich a wyjdziesz na prostą.
Odpowiedz
Mam pytanie - kto wykuwa miecze dla strażników porządku po zdobyciu starozytnych monet?
Odpowiedz
Trzeba się przejść po kowalach i problemu nie ma... 
Jeśli naprawdę to problem to
Odpowiedz
Nie wierze, to był jedyny do którego nie poszłam ;-;
Odpowiedz
No dobra, wydaje mi się, że trochę ogarnąłem się po otrzymaniu 20%.

Ale teraz stoję totalnie i już kompletnie nie wiem co robić. Przyznam, że trochę zapomniałem dialogów ale przewertowałem dziennik i ten niestety mi nie pomaga.

Jestem na takim etapie, że mam zdobyć cztery miecze dla przyzywanych wojowników. Zdobyłem już cztery monety, ale nie wiem co dalej. Mam tez mapę cmentarzy od Xardasa ale na śmierć zapomniałem, co miałem z tym faktem zrobić. W dzienniku jest mało informacji a dialogów po prostu zapomniałem, choć wszystko czytam uważnie to jednak z głowy wylatuje. Mogę liczyć na jakąś wskazówkę?
Odpowiedz
Jeszcze stal i poszukaj kowala. A potem rajd po cmentarzach ze zwojami przywołania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości