Starożytny Kult
powyższemu zawodnikowi już pomagać tu nie trzeba - zaczął grę od nowa 
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobar wrócił do zamku, i powiedział, że teraz jak mu dam miecz to stopi tą monete, skąd mam mu wziąć ten miecz? Nie znalazłem żadnego info w dzienniku
Odpowiedz
On chyba chce stal, a nie miecz..
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Mam przyzwanych 3 wojowników, a na mapie od Xardasa były oznaczone tylko 3 miejsca. To gdzie mam w takim razie przyzwać tego 4tego wojownika? (Zmierzchu)
Odpowiedz
Na cmentarzu w DP przed tym tunelem który prowadzi do Wież Mgieł.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Dostales dwie mapy.
Odpowiedz
Teraz pytanie odnośnie kultu, zabiłem maga w wieży mgieł mieczem bogów, zanim dostałem zadanie od Xardasa z przywołaniem strażników, i teraz mam problem bo Xardas powiedział, że będzie czekał przed wejściem do tych wież i go nie ma ;/
Odpowiedz
Do wież udajesz się tylko zgodnie z linią fabularną. Najpewniej zbugowałeś sobie ten wątek. Wczytaj save, ewentualnie spróbuj rozegrać dalej wszystko zgodnie z dziennikiem - tzn przywołaj strażników, daj im miecze i udaj się do wież. Ale marne szanse.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(10.11.2016, 12:30:23)Tituf napisał(a): Do wież udajesz się tylko zgodnie z linią fabularną. Najpewniej zbugowałeś sobie ten wątek. Wczytaj save, ewentualnie spróbuj rozegrać dalej wszystko zgodnie z dziennikiem - tzn przywołaj strażników, daj im miecze i udaj się do wież. Ale marne szanse.

Zrobiłem wszystko i dupa, nie ma ani Strażników ani Xardasa w DP, musiałem coś zbugować, pora zacząć grę od nowa.
Odpowiedz
Masz zbugowany save, więc spróbuj jeszcze kodem Xardasa sobie przywołać i sprawdź czy zaskoczy.


edit: awatar do zmiany! Masz taki sam jak Klimek.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(10.11.2016, 13:05:06)Tituf napisał(a): Masz zbugowany save, więc spróbuj jeszcze kodem Xardasa sobie przywołać i sprawdź czy zaskoczy.


edit: awatar do zmiany! Masz taki sam jak Klimek.

Avatar zmieniony, próbowałem kodem w różnych miejscach w DP i dupa, ale spokojnie już zacząłem grę od nowa ale 150h jak psu w dupe no ale nic.
Odpowiedz
Witam mam pytanie co do zadania "Zbrodnia i kara":

  :>
Odpowiedz
Hmmm... drzwi na piętrze w Wieży Xardasa otwiera się za pomocą jakiegoś tajnego przełącznika czy raczej chodzi o to, by pchnąć fabułę do przodu? Aktualnie jestem na poszukiwania Dobara po jego nieudanym teleportowaniu się.
Odpowiedz
(22.11.2016, 13:20:58)Maniaks napisał(a): Aktualnie jestem na poszukiwania Dobara po jego nieudanym teleportowaniu się.
i tym się należy zająć zgodnie z logicznym biegiem wydarzeń
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Byłby ktoś uprzejmy i powiedzialby kim był Liv Strong? Gryzie mnie to już od jakiegoś czasu, a nie pamietam czy z kimś nie zidentyfikował.
Staraj się, to ci się łydki uda. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości