Starożytny Kult
Witam, mam problem a raczej bug , w zadaniu zbrodnia i kara (wersja gry 1.4). Problem pojawił się na etapie poszukiwania Lucy, bo co prawda odnalazłem ją ,ale czarnego paladyna już przy niej nie ma. Nieznajomy również się nie pojawia, i teraz zadania do przodu nie mogę popchnąć (brak opcji w dialogu z Lordem Andre)
Odpowiedz
Rozmiawiałeś wcześniej z Xardasem?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Tak, po oddaniu mu tego starożytnego tekstu. Kazał przeszukiwać jaskinie. Lucy znalazłem, Paladyna brak.
Odpowiedz
A byłeś tam kolo północy?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Sprawdzałem w dzień , oraz w nocy, nie sądzę aby to miało znaczenie, choć skryptów do tego nie pisałem. Wczytałem save , sporo starszy i o dziwo działa. Paladyn się pojawia. Wydaje mi się że lepiej wykonać to zadanie jak najwcześniej... mi się nie spieszyło , byłem w DP parę razy i coś się skopało. Szkoda tylko tych 10 godzin gry...
Odpowiedz
Jesteś pewny, że ukończyłeś WSZYSTKIE wątki śledztwa? To może być kwestia jednego dialogu...
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Skoro wcześniejszy save działa (mam zapis z czasów wstepowania do gildii złodziei a na nim działa poprawnie) to raczej tak xD. Będę kontynuował od tego miejsca. Po rozmowie z Xardasem powinienem iść prosto do jaskini,  a zacząłem zwiedzać świat i może to dlatego...Mod jest fajny (ilość zadań na początku przeraża ale z czasem idzie się przyzwyczaić), więc zamierzam moim magiem wody tym razem doprowadzić sprawy do końca (grałem w Global, ale nie ukończyłem).
Odpowiedz
Spoilers ahead

jakaś podpowiedź gdzie użyć zwoju przywołania strażnika za farmą Onara?
W dwóch pozostałych miejscach w Khorinis poszło jak z płatka a tutaj mam problem.
Odpowiedz
Chodzi o cmentarz za farmą Sekoba? Właśnie, czemu mówisz, że za farmą Onara?

Po prostu chodź od grobu do grobu i przy którymś powinno zatrybić.
Odpowiedz
Nie, nie chodziło mi o ten za farmą Sekoba tylko ten za farmą Onara.
Tam gdzie znajduje się ukryte zejście w dół i jest ten cały mroczny paladyn.
Chodziłem po cmentarzu w kółko i nie chciało zatrybić(myślałem że być może w kryptach?) , stąd ten post
Odpowiedz
Przerzuciłem się na 1.4 i nie ogarniam tematu. Jak pisałem wcześniej w innym wątku, szybko przechodzę grę i chyba powstał mi jakiś bug. W ogóle nie mogę ruszyć wątku starożytnego kultu. Notatka koło wieży Xardasa, rozmowa z Xardasem i nic. Nie ogarniam. Ktoś coś podpowie czy tak mieliście ?

Zapomniałem dopisać, jaskinia też pusta
Odpowiedz
Skoro grasz szybko, to i z pewnością nieuważnie. Nie wiem, czy prawidłowo wszystko usunąłeś po starej wersji.
Wątek Kultu rozpoczyna się po oddaniu Xardasowi zwoju znalezionego pod wieżą. Potem rozmowa z Lesterem i spacer do jaskini. Nie będzie pusta - na pewno.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Właśnie troszkę cofnąłem się save'ami i załatwiłem sprawę w jaskini, pogadałem z Xardasem po tym wszystkim. Przypomniałem sobie że zająłem się mrocznym zakonem i zrobiłem jaskinie wraz z zadaniem od Barona obok tej jaskini i demon zabił tego strażnika Cienia. Może to dlatego. Tak czy siak od nowa zrobiony wątek nie zaowocował bo po jaskini nie wiem co mam robić Smutny
Odpowiedz
Dalej to nie ma liniowości. Możesz np zgłosić się potem do Kiranora na placu handlowym...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przepraszam że nie odpisałem :D Oczywiście jedyne czego zapomniałem to spotkać kiranora na farmie i temu zastanawiałem się czemu nie ma go w mieście :D Ruszyłem trochę do przodu, mam nadzieję, że już nie będę potrzebował pomocy :) Dziękuję!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości