Starożytny Kult
Pytanie jest takie które zadanie mam robić najpierw oko Inosa czy starożytny kult aby niczego nie zbugowac bo juz raz mialem taki przypadek?
Odpowiedz
Ja te zadania wykonywałem łącznie i max ile się dało w danym rozdziale. I problemów nie było.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam i w tym dziale ! :D Tym razem chodzi o skradziony klucz Hagena do przełęczy.Pokręciłem się wokół przełęczy pogadałem z ludźmi na farmie i nic o tym nie ma.
Odpowiedz
Ogólnie musisz się teraz wziąć za zadanie 'Starożytny Kult' i zadania odnoszące się do tego wątku. Więcej ciężko coś napisać, bo nie wiem jakie zadania z tego wątku zrobiłeś i na jakim etapie jego jesteś.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
W sumie to początek tego,Xardas mi opowiedział o tych Wygnanych a ja przydało by się pewnie znaleść te listy o tym.
Odpowiedz
Zajmij się teraz w pierwszej kolejności zadaniem 'Zbrodnia i Kara'
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No więc..wczytałem sobie jakiegoś starego save,ostatni wpis z zadania "Zbrodnia i Kara" mówi o tym że Iglerio i Patric wyszyli o połnocy z tawarny Coragorna i spotkali tam faceta w płaszczu i kapturze.Mam jeszcze w przed przed ostatnim wpisie o zostawionych przez Patricka rzeczach w których jest też jakiś list.
Odpowiedz
no to graj od tego miejsca nie bijąc nikogo i ze zrozumieniem tego co do ciebie mówią NPC i sensem wpisów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To małe pytanko gdzie znajdę ten list? I co mam teraz zrobić ? Teraz to już będę czytał uważnie te teksty od NPC Język
Odpowiedz
(05.11.2017, 16:49:04)Przystojniaczek napisał(a): Mam jeszcze w przed przed ostatnim wpisie o zostawionych przez Patricka rzeczach w których jest też jakiś list.
jeśli wiesz kto jest ojcem Patricka to u niego trzeba szukać listu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chyba dobry temat, bo nowicjusz Weron jest powiązany z Starożytnym Kultem. Teraz mam pytanie. Znalazłem jego ciało, ale kryptę mam otwartą (odwiedziłem ja wcześniej bo rudę). Wiadomo, jak się dokonuje jej czyszczenia, trzeba otworzyć skrzynki by przyzwać szkielety. I teraz chcę się upewnić, czy klucz do skrzyń leży gdzieś koło Werona czy nie znajdę go tam teraz? Bo załóżmy, że nie otwierając wcześniej krypty, bylaby ona zamknięta, a klucz by leżał na podłodze, to teraz nie mogę jej zamknąć a Item może być zablokowany pod teksturami. Szczerze wątpię by tak było, ale miałem już sytuację w obozie myśliwych, że wyrzucałem zbędne listy na ziemię i zniknęły pod dywanem, nie mogłem ich namierzyć.
Odpowiedz
Nie ma żadnych kluczy przy Weronie ani pod nim.
Nigdy zresztą nie było żadnych kluczy na ziemi tylko szkielety, które te klucze miały.
W Przeznaczeniu ich nie ma w R1 a w późniejszej fazie gry pojawiają się wskutek pewnego zadania.
Tak że Weron nie ma z kryptą nic wspólnego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja mam trochę dziwny problem.
Z tego tego co pamiętam w Gospodzie u Orlana był ktoś taki jak Mort lub Mortis, który dawał zadanie "Rytualne Ostrze".
Teraz zrobiłem prawie wszystkie zadania w Khorinis a gościa jak nie było tak nadal nie ma w Gospodzie.
Czy to jakiś bug?
Odpowiedz
Ukończyłeś zadanie "Zbrodnia i Kara"?
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Jeżeli ukończyłeś to zadanie to następnie musisz porozmawiać z Xardasem o spotkaniu z paladynem. Po tej rozmowie w Gospodzie pojawi się Mort. :>
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości