Starożytny Kult
#46
Tak mam. Też nie wiem za bardzo gdzie go szukać
Odpowiedz
#47
Spróbuj na farmie Onara
Odpowiedz
#48
Gdzie znajduje sie Weron z misji Zagubiony Nowicjusz czy jakos tak, co zleca nam Lifor? mam wpis w dzienniku ze nie poszedł z tym magiem do GD
Odpowiedz
#49
Zajrzyj do Onara.

W sensie na farme.
Odpowiedz
#50
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#51
No ja nie wiem, chodzę po tej farmie, po budynkach i nie moge go znaleźć
Odpowiedz
#52
Bo to zadanie łączy się bardzo z Kultem... Pytałeś, dostałeś odpowiedź, kombinuj dalej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Czyli mam rozumieć, że najpierw tego Falera musze znaleźć?
Odpowiedz
#54
Po prostu rób dalej zadania, a go znajdziesz. Zaufaj mi.
Odpowiedz
#55
Powiem tak jak chcesz poruszyć zadanie z nowicjuszem to pogadaj ze wszystkimi w budynku w którym przebywa onar a napewno znajdziesz
Odpowiedz
#56
Czy jeśli w zadaniu zbrodnia i kara dałem Lucy 2 kielichy za ten pierścień a przy jej zwłokach już ich nie było to one przepadły ?
Zadanie trochę dziwnie wyszło bo po spotkaniu z Czarnym Paladynem przy wyjściu z jaskini dopiero pojawił się nieznajomy, dziwne bo w Global Modzie stał on wcześniej za miastem a
Odpowiedz
#57
czyli ogólnie zdziwiony xD  

Kielichy ma ktoś inny jej bliski - już o tym było w temacie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
Ups nie zauważyłem, za dużo Globala się mi wkradło do tego zadania
Odpowiedz
#59
Ktoś już pisał w tym wątku, że będą problemy ze znalezieniem Dobara i rzeczywiście są. W jakich rejonach szukać po tym jak korzysta ze zwoju od Miltena? Z rozmowy wynikałoby, że gdzieś gdzie jest nasycenie magią i nie daleko od zamku a jedyne miejsce to chyba ten las co wyrósł w jeden dzień, lecz w żadnym miejscu gdzie przebywają tam ludzie go nie ma, czy przeszukiwać dalej ten las czy znajduje się gdzieś zupełnie indziej?
Odpowiedz
#60
(04.08.2016, 15:54:03)Attilan02 napisał(a): Ktoś już pisał w tym wątku, że będą problemy ze znalezieniem Dobara i rzeczywiście są. W jakich rejonach szukać po tym jak korzysta ze zwoju od Miltena? Z rozmowy wynikałoby, że gdzieś gdzie jest nasycenie magią i nie daleko od zamku a jedyne miejsce to chyba ten las co wyrósł w jeden dzień, lecz w żadnym miejscu gdzie przebywają tam ludzie go nie ma, czy przeszukiwać dalej ten las czy znajduje się gdzieś zupełnie indziej?

Szukaj na dawny terytorium orków ;)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości