Starożytny Kult
Memorius, jednak jesteś faja. Znałazłem na forach informacje o całym wątku i o możliwościach jego rozwoju. Są normali ludzie pozbawieni twojej zawiści. Jednak nie o o twojej osobie chce powiedzieć. Chłopaki opisują buga lub widocznie tak ma być?
Z postacią myśliwego karimora. W dużym skrócie. Jeśli na farmie Lobarta, pogadamy z karimorem i zaznaczymy opcje że jesteśmy wieśniakiem i nie pociągniemy rozmowy dalej karimor idzie do miasta. kiedy i my tam dotrzemy w tej linni zadań karimor nie ma już żadnej opcji dialogu o Lucy. Jeśli zrobimy to samo i pociągniemy rozmowe na farmie to cała linia dialogowa się załaduje i wszystko jest ok.

Natomiast jeśli zaprzeczymy na farmie. To w mieście wszystko odpala się prawidłowo. Sprawdziłem to specjalnie i co najlepsze dzieje się tak raz na dwa może trzy starty gry. Dziwne. Jednak taki błąd wystepuje.
Odpowiedz
Xardas182:
Cytat: jednak jesteś faja.

Kto to jest Karimor?

Tak dla ogólnej wiadomości wszystkich, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. To zadanie ma kilka opcji rozwoju, i Kiranor nie będzie rozmawiał ani o Lucy ani o liście ani o pomocy dla Iglerio, jeśli wcześniej porozmawiamy  z Lordem Andre o więzieniu i więźniach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.11.2020, 23:16:39)Xardas182 napisał(a): Memorius, jednak jesteś faja. Znałazłem na forach informacje o całym wątku i o możliwościach jego rozwoju. Są normali  ludzie pozbawieni twojej zawiści. Jednak nie o o twojej osobie chce powiedzieć.  Chłopaki opisują buga  lub widocznie tak ma być?
Z postacią myśliwego karimora.  W dużym skrócie. Jeśli na farmie Lobarta, pogadamy z karimorem i zaznaczymy opcje że jesteśmy wieśniakiem i nie pociągniemy rozmowy dalej karimor idzie do miasta. kiedy i my tam dotrzemy w tej  linni zadań karimor nie ma już żadnej opcji dialogu o Lucy. Jeśli zrobimy to samo i pociągniemy rozmowe na farmie to cała linia dialogowa się załaduje i wszystko jest ok.

Natomiast jeśli  zaprzeczymy na farmie. To w mieście wszystko odpala się prawidłowo.  Sprawdziłem to specjalnie i co najlepsze dzieje się tak raz na dwa może trzy starty gry. Dziwne.  Jednak taki błąd wystepuje.
Ale jaki ty masz problem z zadaniem "Zbrodnia i kara" skoro można rozpocząć je na dwa sposoby i KIRANOR w drugim przypadku nie jest chyba nawet potrzebnym, ma tylko krótką kwestię dialogową po zakończeniu questa.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
(15.11.2020, 23:45:31)Hexados napisał(a): skoro można rozpocząć je na dwa sposoby
dokładnie tak to wygląda

Jeszcze kwestia czemu tak jest zrobione.
Otóż istnieje teoretyczna możliwość, że gracz wcale nie będzie rozmawiał z Kiranorem koło farmy, bo z jakiegoś powodu ich ominie szerokim łukiem. Zdanie "Zbrodnia i kara" jest jednak kluczowe dla wątku i MUSI być w jakiś sposób zainicjowane, a od rozmowy z Lordem Andre się raczej nie wywinie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To jeśli rozmawiałem z lordem Andre o więźniach tracę możliwość zrobienia questa z listem dla Lucy ?
Odpowiedz
(23.11.2020, 11:40:30)pandomapl napisał(a): To jeśli rozmawiałem z lordem Andre o więźniach tracę możliwość zrobienia questa z listem dla Lucy ?

Tak
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Byłbym wdzięczny jakby ktoś przypomniał mi w którym momencie z zena do przechowalni wylatuje Polikarp. Wiem, że trafił tam przed rozmową i otwarciem u Pyrokara i zastanawiam się czy wynikało to z czegoś w queście o czym zapomniałem.
Odpowiedz
Polikarp nie jest ci do niczego potrzebny w tym wątku. Polikarp ginie, gdy Pyrokar wyjawia prawdę o osobie chronionej na farmie Onara.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W takim razie "mój" Polikarp wylądował w przechowalni wcześniej (jeszcze w 2 rozdziale) przez co nie mogłem wykonać questa dla czarnych jastrzębi.

Mam zabijać smoki, czy wykonać zadania kultu otrzymane od Xardasa po 1 smoku? Do tej pory starałem się wykonywać zadania w kolejności poboczne -> kult -> wątek główny.
Odpowiedz
I to jest dobra kolejność
Odpowiedz
Dostałem zadanie od Akilla 'Ostatnia krucjata' jakieś małe podpowiedzi kto może mi pomóc by ruszyć wogóle to zadanie? Bo myślałem że Barthos coś poradzi ale niestety nie mam z nim żadnych kwestii dialogowych.
Odpowiedz
Generalnie gadaj z postaciami, które były w jakiś sposób związane z wątkiem kultu.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Tak jest, zacząłeś u Akila, a potem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cześć, zbieram pergaminy, Milten zrobi z nich zwoje teleportacyjne. Najpierw używa jednego, a potem trzeba mu zanieść trzy na raz. Łącznie trzeba cztery, mam ten od Brahima(oddany), Kruka i Wasilego. Brakuje mi jednego. Lutero sprzedaje takowy, ale jest drogi. Czy można znaleźć jeszcze jakiś pergamin, tak abym nie musiał żegnać się złotem.
Odpowiedz
Nie można, trzeba kupić. Jest okazja odchudzić inwentarz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości