Starożytny Kult
na 27 str jest chyba wszystko
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Proszę o pomoc z wejściem na obszar Wież Mgieł. Mam zwoje Strażników, miecze dla nich i Czarny Kamień, niestety nie mam potrzebnego do otwarcia drzwi klucza. Mam w zwyczaju chować w jednej ze skrzyń przedmioty fabularne, które nie będą mi już potrzebne, żeby nie zagracały mi ekwipunku, miałem więc nadzieję, że jeden z kluczy w niej spoczywających to ten brakujący, niestety nic z tego. Tak więc moje pytanie brzmi: Kto ma ten klucz lub gdzie jest schowany? Jestem w 4R i poza ubiciem ostatniego smoka zrobiłem już prawie wszystko co się dało na ten moment.
Odpowiedz
Z tego co kojarzę, to jak przyzwiesz wszystkich strażników, rozdasz im po kolei miecze, to gadasz z Xardasem i on Ci daje klucz. Jaki masz ostatni wpis w dzienniku jeśli chodzi o kult?
Odpowiedz
Nie mogę teraz tego sprawdzić, ale zdaje się że coś w stylu "Czas przywołać Strażników". Tylko w którym miejscu mam to zrobić, bo próbowałem już ich przywołać i Bezi rzuca komentarz: "To tutaj nie działa" czy jakoś tak ;) Dlatego myślałem, że trzeba to zrobić już w wieżach.
Odpowiedz
post #237 pomoże?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A, dobra, chyba wiem o co chodzi.
Nie przyzwałeś jeszcze żadnych strażników z tych zwojów, nie? Jeżeli tak, to musisz odwiedzić odpowiednie cmentarze (ktoś tam dawał mapę, gdzie one były zaznaczone - chyba xd) i tam na tych cmentarzach użyć zwojów, dokładniej to na każdym cmentarzu działa jeden zwój. Przyzywasz strażnika, dajesz mu miecz i on się przeteleportuje pod wejście do Wieży Mgieł, tam gdzie Xardas stoi. Z tego co kojarzę to chodzi o cmentarz za farmą Sekoba, za farmą Onara, koło Martwej Harpii i jeden jest w Dolinie Przodków. Na każdym przyzywasz strażnika, dajesz mu miecz i jak już wszystkich obsłużysz, to powinien zatrybić dialog z Xardasem, w którym da Ci klucz.
Odpowiedz
W dzienniku nic nie było o cmentarzach i całkiem o tym zapomniałem, tak to niestety jest jak się ma 2-3 tygodniowe przerwy od grania Smutny  Właśnie ukończyłem wątek SK. Zabiłem Salara Rolanda i Raudora, aktywowałem wszystkie piedestały w głównej sali i zdobyłem księgę doświadczenia oraz zwój. Czy to wszystko, co było do zrobienia i zdobycia? Bo szczerze mówiąc, jestem trochę rozczarowany. Tak poziomem wyzwania, jak i nagrodą, a najbardziej kwestią fabularną. Spodziewałem się jakiegoś plot-twistu czy rozwinięcia paru kwestii, a tu dostaliśmy kilka linii dialogowych, z czego większość można streścić do "Zaraz zginiesz!" i "Jeszcze się przekonamy!" w odpowiedzi na to pierwsze.  (czemu nie mam opcji wstawienia spoilera? Wideo, kod PHP itd. są).
Odpowiedz
Cytat:Właśnie ukończyłem wątek SK.


No właśnie nie. Lol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A to ciekawe :) Zmyliło mnie przeniesienie tego wątku do ukończonych zadań w dzienniku ;)
Odpowiedz
im doing the dobar quest, i got parchment from vasily & brahim but who else has 1  (besides raven) ?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
i already bought one from him but now i have to get 3 more.
Odpowiedz
How do you know three? it does not follow from the task. I don't understand why you read the comments in advance, and then there are problems that actually don't exist. You bought from Luthero, then take care of the rest from the people already indicated in the topic and that's it. Nowhere does it say that you need to have all four scrolls in your inventory for the quest to move forward.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Sorry if i was unclear ; I am aware that i dont need 4 parchments in inventory. What i meant was that first I needed 1 which i had already bought from luthero and gave to milten. Then in the second part of the quest i need 3 more which was my original question.
Odpowiedz
Yes, it will take three in total.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości