Znikające postacie
#61
Mi też znikały zawsze postacie, ale nie aż w takiej ilości. No w sumie to nie zawsze, bo na wersji 1.6 od N1kX'a nikt mi nie zniknął. Część postaci znika skryptowo np. Radowit, Benedykt o czym też nie wiedziałem. Coś bardzo się u Ciebie pobugowało jeśli oni są w TOT. Zacznij nową grę, znajdź ich kody i dodaj ich sobie, bo inaczej raczej nie da się tego ogarnąć.
Odpowiedz
#62
No ale ja mogę do nich zagadać i skończyć te questy w TOT. Czy są jakieś przeciwwskazania, żebym po prostu raz na jakiś czas odwiedzał TOT i robił tam co potrzebuję? Ewentualnie czy mogę ich wyprowadzić z tego TOT, wystarczyłoby chyba, że wyprowadzę ich poza jaskinię, to już sami dojdą tam gdzie potrzebują.
Odpowiedz
#63
I za każdym razem będziesz na kodach właził do TOT ?
Raczej ich nie wyprowadzisz, bo mają pewnie odpaloną rutynę stania w waypoincie TOT i będą do niego wracać.
Odpowiedz
#64
No łatwiejsze to jest niż szukanie ich kodów postaci. :D No chyba, że ktoś ma je pod ręką. Język
Odpowiedz
#65
Teraz jak ich przyzwiesz kodami to i tak będą szli do przechowalni
Odpowiedz
#66
@Klimek Co masz na myśli przez "teraz". Po tym jak do nich zagadam w przechowalni? Czy po prostu jak trafią do tej przechowalni?
Odpowiedz
#67
Spokojny.

Tak więc wszyscy, którzy są w tym miejscu, powinni zostać usunięci zgodnie z fabułą, okolicznościami i tak dalej.

Na początek masz 3 Rozdział? Czy Quest został ukończony Żona Sędziego?
Jeśli tak, to Lotta powinna zostać usunięta (to znaczy znajduje się w trupnicy (TOT)). Nie musisz tam nic robić.
Odpowiedz
#68
@N1kX Mam pierwszy rozdział, nie wstąpiłem jeszcze do żadnej gildii (ale już powoli dorastam do tego, żeby wstąpić do straży miejskiej, mam 16 lvl). :D

Nie widzę opcji edytuj, więc pisze kolejną wiadomość. Zadanie "Żona Sędziego" jest tylko rozpoczęte, bo Hanna nadal musi najpierw swoje sprawy uporządkować. Potrzebuję Lottę, żeby dać jej perfumy Salandrima, potrzebuję Kiranora, żeby mu powiedzieć, że uwolniłem Iglerio i czy udzieli mi poparcia, żeby do myśliwych dołączyć, potrzebuję Ciphera, żeby mu oddać paczkę z zielem i wymusić na nim zaprzestanie handlu zielem z Czarnymi Jastrzębiami. :p
Odpowiedz
#69
Następnie jeszcze raz upewnij się, że Lotta jest w WP TOT.
Jeśli Lotta tam jest, zabij ją przez KILL i dodaj nową w mieście.

Odpowiedz
#70
Jeszcze potrzebuję Kiranora i Ciphera.
Odpowiedz
#71
Odpowiedz
#72
@N1kX Nie wiem czy chcę tak kombinować czy nie lepiej po prostu zrobić kill na Lotcie, Cipherze i Kiranorze i wstawić ich kodem w odpowiednich miejscach.

Dobra. Pobawiłem się trochę konsolą, już wiem jak samemu sprawdzać kody postaci. Zabiłem za pomocą kill postacie które nie powinny się znajdować w TOT i przywołałem je we właściwym miejscu.

Jedyny problem jest Kiranorem, bo przesiaduje teraz na farmie Lobarta (ale to nie jest duży problem(
Odpowiedz
#73
Grasz na jakichs dodatkowych modach wspomagaczach?
Odpowiedz
#74
Nie, czyściutka instalacja, wszystko według instrukcji, jedyne co to zainstalowałem SystemPacka 1.8 zamiast 1.6 (nigdzie nie widziałem informacji, że ma być konkretnie 1.6 a nie wyższa wersja). No i przegapiłem informację o zCacheInAllNSCAtNewGame i zmieniłem to już w trakcie rozgrywki (ale po zmianie i tak mi przeteleportowało Nadję do tot). Kodów nie używałem, póki nie zauważyłem problemów, teraz regularnie sprawdzam kto się pojawił w tot. Język W każdym razie od jakiegoś czasu nie wcięło mi już żadnej postaci (przynajmniej w Khorinis).
Odpowiedz
#75
To normalne, że Kiranor jest na Twoim starym miejscu. Ponieważ dodając nowego NPC dodałeś jego pierwotny wygląd. Tak jak napisałem, żeby nie psuć NPC, wolałbym zmienić im rutynę. Możesz teraz zmienić rutynę Kiranora, jeśli to zrobisz, jak napisałem powyżej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości