Multiquest - Klucze i skrzynie
#16
Robię zadanie ze skrzyniami i dotarłem do Starca, który zapytał czy jestem godny kiedy poruszyłem wątek klucza. Co zrobić, aby ruszyć zadanie dalej?
Odpowiedz
#17
Musisz mieć wykonane pierwsze zadanie w Gildii Łowców Nieumarłych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#18
A w 1 rozdziale da radę je dostać bo jak na razie nic nie mam?
Odpowiedz
#19
Tak.
A że nie masz to znaczy, że grasz nieuważnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#20
Nie mam żadnego zadania w dzienniku. Chyba, że chodzi o to z wypędzeniem sił zła z wieży Starca, ale w to wątpię.
Odpowiedz
#21
(04.08.2016, 07:12:42)revynar napisał(a): Chyba, że chodzi o to z wypędzeniem sił zła z wieży Starca, ale w to wątpię.
Nie, nie chodzi o to zadanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
To po tym żadnego zadsnis już nie dostałem
Odpowiedz
#23
zrób to zadanie i graj dalej - bo raczej go nie zrobiłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#24
Gdzie jest 3 skrzynia z zadania skrzynie i klucze?
Odpowiedz
#25
(05.08.2016, 16:52:08)gaeltheboss4 napisał(a): Gdzie jest 3 skrzynia z zadania skrzynie i klucze?

W do mu Irwina. Tylko musisz dobrze w nim poszukać.
Odpowiedz
#26
Ja też lecę do myśliwych, w końcu czysta zręczność to głupio tak łowca smoków z rapierem cieniutkim :D

BTW zadanie od Zephyrona z tymi kluczami, zaczarował mi go, otworzyłem pierwszą skrzynię i była tylko broń dla maga (stary kostur czy jakoś tak), i nie zaktualizował mi się dziennik w żaden sposób ani nie mam dialogu z nikim o tym, tak powinno być?
Odpowiedz
#27
Zephyron milczy na ten temat?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#28
No właśnie tak, nie ma żadnej opcji dialogowej (tylko KONIEC) i nawet w dzienniku nic nie drgnęło po otwarciu... :/ Wczytać wcześniejszego save i jeszcze raz czy co?
Odpowiedz
#29
(06.08.2016, 13:06:12)Jamaleq94 napisał(a): No właśnie tak, nie ma żadnej opcji dialogowej (tylko KONIEC) i nawet w dzienniku nic nie drgnęło po otwarciu... :/ Wczytać wcześniejszego save i jeszcze raz czy co?

A czasami po otwarciu skrzynki nie trzeba pogadać z panem szalona owieczka Hipolit a dopiero potem wrócić do Zephyriona ?
Odpowiedz
#30
Cytat:"Zbadałem zawartość skrzyni Hipolita.";

czyżby nie było tego dialogu z Zephyronem?
nght
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości