Multiquest - Klucze i skrzynie
#46
A Dobra jak wy to wszystko chowacie no ja nie mogę xD tak samo miałem dzisiaj w tej swiatyni budowniczych z tymi zgaszonymi pochodniami xD ta ostatnia jest tak zachowana ze trudno sie domyślić
Dobra teraz ostatnia skrzynia Język gadalem z myśliwym w obozie i powiedział mi o czarnym magu czyli rozpocząłem poszukiwania w dp pomyślałem i jedyny czarny mag który jest w dp to staruszek więc do niego ide. Gadam z nim opowiada mi historię o jakimś człowieku a na koniec sie pyta czy zasługuje na klucz i dalej już nic nie ma Smutny o co chodzi?
Odpowiedz
#47
Musisz wykonać zadanie Olbrzym dla łowców nieumarłych
Odpowiedz
#48
Poraz kolejny proszę o pomoc z zadaniem orkowa krew, porozmawawiałem z Constantino, Laresem i teraz nie mam z nikim dialogu na ten temat, nie wiem może kogoś przeoczyłem ale szukałem z 30 minut i nic, z kim/w jakich okolicznosciach trzeba porozmawiać
Odpowiedz
#49
jest już o tym mowa na forum ale niech tam --- znajdź w porcie speca od ciemnych interesów
jeśli nie ubiłeś z nim interesu już wcześniej to żałuj
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Poszukaj na
Odpowiedz
#51
Port. Handlarz. Tyle.
Odpowiedz
#52
Kurde, ja lubię pomagać - jest to pewien koleś w okolicy rzeznika. Myślę że to pomoże.
Odpowiedz
#53
Krótko i zwięźle, Dostałem klucz od Irwina (zadanie klucze i skrzynie) gdzie znajdę skrzynie , do której pasuje ten klucz?
Odpowiedz
#54
w jego domu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
W jego domu nie ma żadnej skrzyni.
Odpowiedz
#56
poważnie? ;(
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#57
@Marcin123
szukaj aż znajdziesz Język
Odpowiedz
#58
Caly czas mam problem z zadaniem orkowa krew, otóż z waszych podpowiedzi oczywiste jest że to Halvor, z tym że ja go nie wydałem straży, kupiłem te jego specjalne rybki a pomimo tego dialogu na temat tej krwi dalej z nim nie mam..
Odpowiedz
#59
To nie Halvor. Podpowiem mocno. Facet jest w drugiej części portu. W sumie to stoi prawie w linii prostej od domu Lehmara ale to nie Meldor. Powodzenia w szukaniu :>
Odpowiedz
#60
Znaleźć tutaj wskazówkę do zadań jest ciężkie. Straszny tu bałagan... Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajduję się ta skrzynia Irwina w zadaniu od tego gościa co przedstawiał się jako mag powietrza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości