Zadania poboczne w DP
#76
Skrzynia Joru jest przy rzecze w okolicy obozu Orków. Chyba po ich stronie ale nie jestem pewien.
Odpowiedz
#77
(03.08.2016, 20:18:59)Dinozaur7 napisał(a): Skrzynia Joru jest przy rzecze w okolicy obozu Orków. Chyba po ich stronie ale nie jestem pewien.
ta po ich chociaz bardziej to jest kolo obozu mysliwych niz orkow
Odpowiedz
#78
Ja mam problem ze znalezieniem skrzyni Jory błagam o pomoc!
Odpowiedz
#79
Czy ten złodziejaszek, który okradł w DP starca z kostura znajduje się na prawdę w obozie myśliwych? Oblukałem cały obóz i nie znalazłem, więc nie uważnie szukam czy zależy to od roździału?
Odpowiedz
#80
(04.08.2016, 08:59:34)pexior1 napisał(a): Oblukałem cały obóz

jak widać nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Czy Orkowie i Bandyci w DP są potrzebni do zadań?
Odpowiedz
#82
Orkowie - zależy komu

Bandyci w DP - kłaniają się rozmowy z NPC, przecież jest konkretne zadanie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
To ja nie wiem gdzie ten złodziejaszek ;/ szukam i szukam ale nie moge go znaleźć, ktoś powiedziałby gdzie on jest?
Odpowiedz
#84
W magazynie Myśliwych, zamkniętym... Hi hi.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#85
Siema mam pytanie dotyczące zadania nocne wyprawy od Alexa myśliwego bo szukam tego Granta po calym obozie zeby za nim pójść ale nigdzie go nie widze on sie gdzies ukrył czy jak?
Odpowiedz
#86
Jest za obozem.
Odpowiedz
#87
Dostałem 2 zadania związane z bandytami w Dolinie Przodków, obóz ten jest całkiem rozległy i zastanawiam się, czy mogę wpaść i wyrżnąć każdego jednego z nich, czy też może powinienem się tam udać w przyszłości w pancerzu bandyty, żeby nie stracić żadnych zadań pobocznych, które któryś z nich by mi mógł zlecić?
Odpowiedz
#88
Sparrow. To zwykli bandyci i żadnych zadań tam nie będzie.
Odpowiedz
#89
jak ruszyć zadanie Historia doliny przodków, dziennik mówi że to ta jaskinia obok opuszczonej farmy, czy to ta z niebieską barierą czy żółtymi okrągłymi drzwiami
Odpowiedz
#90
(05.08.2016, 18:01:18)nemrok19r napisał(a): jak ruszyć zadanie Historia doliny przodków, dziennik mówi że to ta jaskinia obok opuszczonej farmy, czy to ta z niebieską barierą czy żółtymi okrągłymi drzwiami

nie jaskinia, a Świątynia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości