Gor
#61
(12.08.2016, 20:27:28)Memorius napisał(a): jeszcze jedno

nie podajemy ŻADNYCH KODÓW na itemy


Więc wiesz...
Odpowiedz
#62
a no tak, to nic sam sobie z tym poradze, szkoda bo nie chcialem uzywac kodow ale trudno, tak czy siak dzieki za pomoc
Odpowiedz
#63
Czy Gor moze sie zarazić wścieklizną?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#64
nie może
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#65
Witam,

Czy w 1R można dać Gorowi jakieś lepsze eq jeśli tak to kiedy? Po zrobieniu jakiegoś zadania ? Na razie ma skórzany pancerz i gniewną stal i nie ma żadnych opcji dialogowych o kolejne uzbrojenie. Pytam bo chętnie bym sobie pochodził z nim na wargi ale z tym eq to jest za słaby.
Odpowiedz
#66
w r1 już nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#67
Dzięki Gorowi oczyściłem prawie całą wyspę nie inwestując żadnego punktu w siłę, zręczność czy walkę - jedyne ale to strasznie dużo trzeba HP potek aby go wyleczyć, no ale nic za darmo :>
Odpowiedz
#68
a no fajny pomysł z tym gorem
Odpowiedz
#69
Powiedzcie mi, panowie czy będę w stanie poradzić sobie w pojedynkę bez pomocy Gora w dalszej części rozgrywki, bo z tego co słyszałem jest dość solidną podporą, bez której ciężko będzie cokolwiek zdziałać. Chętnie skorzystałbym z jego usług, ale przez moją nieuwagę jest to niemożliwe, gdyż zachowałem tylko bogaty strój obywatela, a wszystkie pozostałe sprzedałem, podobnie jak kolega kaban.
Odpowiedz
#70
Chodzi Ci o to że nie dałeś mu stroju? Więc chyba zablokowałeś jego wątek.
Co do samej walki to w zasadzie przydaje się tylko na początku jak trzeba jakiśch bandytów zabić.
Odpowiedz
#71
Bez problemu. Ja osobiście użyłem Gora do wykoszenia całego Khorinis w R1, potem jedynie co, to rozmawiałem z nim, gdyż ma on wiele linii dialogowych. Kilka zadań Ci ucieknie, ale nie ma żadnego problemu żeby samemu grać, poziom trudności nie jest aż tak wyśrubowany :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#72
Ok, wielkie dzięki za odpowiedź, koniec końców wolę stracić możliwość wykonania tych kilku zadań niż używać konsoli tylko po to, aby odzyskać ten strój, w dodatku grając ze świadomością, że w każdej chwili mogę natknąć się na jakiegoś buga, który uniemożliwi mi kontynuowanie rozgrywki właśnie z powodu użycia konsoli.
Odpowiedz
#73
Hm, rób jak uważasz, ale powiem, że wątek z Gorem jest niebywale ważny. Niebywale.
Odpowiedz
#74
Ale nie jest niezbędny do ukończenia gry? Bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się rozpoczynać rozgrywki od nowa.
Odpowiedz
#75
Smoka Ożywieńca zabijesz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości