Gor
#76
Podstawą do zwycięstwa na Arenie był wątek Gora. Dośpiewajcie sobie resztę.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#77
Czyli jedyną opcją jest rozpoczęcie gry od nowa?
I pytanie kluczowe czy warto specjalnie zaczynać od początku po 20h grania tylko po to by poznać wątek Gora? Wybaczcie za lekki spam, ale jestem trochę niepocieszony.
Odpowiedz
#78
Masz dwie opcje.
1. Grasz dalej i pomijasz dość sporą ilość interesujących wątków pobocznych będących kluczowych w tym modzie.
2. Zaczynasz od nowa.
Wybór należy do Ciebie.
Odpowiedz
#79
Przeznaczenie ukończy tylko  ten, kto ukończy wątek Gora
wszyscy inni co najwyżej zabiją Smoka Ożywieńca  :)*
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#80
Gdzie znajdę lekki miecz dwuręczny dla Gora?
Odpowiedz
#81
Ma go do sprzedania chociażby Erol lub Santinno. Można go też wykonać samodzielnie na osełce, jeśli posiadamy odpowiednią ilość naostrzonych mieczy dwuręcznych.
Odpowiedz
#82
w sumie pytanie dziwne bo to najłatwiejszy do zdobycia miecz - gracz powinien mieć go już w chwili gdy wykona zadanie "Kolekcjoner kluczy"
oprócz tego co podał Token jest jeszcze dostępny u kolejnego handlarza i nie tylko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
Ja mam takie pytanie. Nie wiem czy to bug czy nie, ale gdy wraz z Gorem wyczysciłem las tam gdzie przejscie do DP i poszedłem do Khorinis zrobić zadanie (nie pamiętam już jakie) to Gor mi zniknął. Myslałem, że wrócił do swojej jaskini, ale tam też go nie było. Nie mówił żadnej swojej formułki w stylu "Będę w Khorinis; koło Martwej Harpii itd."
Tylko najzwyczajniej w swiecie zniknął. I teraz nasuwa się moja prosba, czy panowie z DT nie podesłali mi na pw kod na Gora? Byłbym niezmiernie wdzięczny.
Odpowiedz
#84
(05.09.2016, 14:20:37)Juen napisał(a): Ja mam takie pytanie. Nie wiem czy to bug czy nie, ale gdy wraz z Gorem wyczysciłem las tam gdzie przejscie do DP i poszedłem do Khorinis zrobić zadanie (nie pamiętam już jakie) to Gor mi zniknął. Myslałem, że wrócił do swojej jaskini, ale tam też go nie było. Nie mówił żadnej swojej formułki w stylu "Będę w Khorinis; koło Martwej Harpii itd."
Tylko najzwyczajniej w swiecie zniknął. I teraz nasuwa się moja prosba, czy panowie z DT nie podesłali mi na pw kod na Gora? Byłbym niezmiernie wdzięczny.
Ale odesłałeś go z powrotem czy miał iść za tobą a ty na niego uwagi po drodze nie zwracałeś ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#85
(05.09.2016, 14:20:37)Juen napisał(a): gdy wraz z Gorem wyczysciłem las tam gdzie przejscie do DP i poszedłem do Khorinis zrobić zadanie (nie pamiętam już jakie) to Gor mi zniknął.
Twój błąd - z Gorem należy porozmawiać, gdy chcemy go odłączyć od grupy. To bardzo specyficzny skrypt i 'delikatna' postać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#86
Gor swoje warunki wyraźnie stawia w początkowych dialogach, gdyż to nie jest zwykły partymember.
Kodu nie będzie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#87
Nie pamiętam, żeby warunkiem był zakaz rozmowy z innymi npc, a to zadanie tylko na tym polegało.
Odpowiedz
#88
W takim razie trzeba chodzić w parze i uważać na kolegę, a nie biec po kolejne zadania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#89
rozmowa była jasna
//Nie masz chęci przejść się po okolicy?
 //Jasne! Ja tu i tak całymi dniami nie mam nic do roboty.
 //Pamiętaj jednak, że jeśli w czasie naszej wyprawy pójdziesz spać, to musisz mnie odesłać.
 //Nie mam zamiaru pilnować cię, jak śpisz.
//Jeśli się do tego nie zastosujesz, to wracam do siebie, nad jeziorko. Ot co.
//Pamiętaj też, że będę walczyć z tobą ramię w ramię, ale musimy cały czas trzymać się blisko siebie.
 //Muszę wiedzieć, że jesteś w pobliżu i wesprzesz mnie w razie potrzeby.
 //Dobrze, będę pamiętał o tych zasadach.


to jest ta rozmowa i nie napisałem tego dialogu dlatego, że uwielbiam się grzebać w skryptach
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#90
Ahh, czyli jak z Gorem idę sobie przez Khorinis, przy okazji zahaczając o NPC to wyparowuje z gry. No ok :b
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości